PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 016
ocen
5,5 10 1 1016
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

To nic nie wiadomo ile nam pozostanie czekać na kolejny film przygodowy. Wreszcie nie dramat ani kolejna typowa Polska komedia. Trzymam kciuki za sukces.

Kampanie to mają strasznie słabiutką, gdyby nie artykuł na Filmwebie to wcale nie wiedziałbym o filmie :) - Jednak są to moje klimaty zwiastuna zapowiada się ciekawe, oby jednak nie wyszło drugie ''Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa'' - Niestety wspomniana produkcja wyszła słabiutko i to pod względem aktorów, jak i pod względem efektów komputerowych.

Zwiastun nawet nawet jak na rodzimą produkcję

użytkownik usunięty
Gangsteppaz

Racja marketing słaby zapewne efekty i dźwięk też będą mierne jednak czekam na ciekawą historie a jak film się pozytywnie przyjmie to może zacną produkować nie tylko komedie romantyczne i adaptacje Sienkiewicza

Zgadzam się. Może nie pozamiatają tym filmem ale wygląda ciekawie jest to coś innego i zdecydowanie uważam że jest to krok w dobrą stronę. Angażują młodych ludzi i wreszcie zauważają co dzieje się dookoła. Polskie kino potrzebuje takich produkcji!

MangoxRay

Zdecydowanie to coś innego, swoista nowość w polski kinie. No, come on, jak często pojawiają się u nas, w kraju, produkcje familijne i w dodatku fantasy? Fajnie wypłeniona nisza :) polecam

Niestety ten film okazał się klapą i niestety miałem "przyjemność" go wczoraj obejrzeć (żona dostała za darmo bilety - jest nauczycielką). Ludzie zaczęli wychodzić z kina po około 15 minutach, zmusiłem się obejrzeć go do końca i tak się zastanawiam co ten scenarzysta miał w bani, żeby coś takiego stworzyć. Efekty słabe, historia jeszcze gorsza, gra aktorów - bez komentarza, na jedyny plus zasługuje gra tej małej dziewczynki. Zdecydowanie nie polecam, jeszcze jak ktoś ma płacić za bilety to lepiej poszukać jakiejś innej alternatywy :)

użytkownik usunięty
SirPavel

Smutek można było się tego spodziewać Polscy scenarzyści nie umieją napisać dobrej komedii nie mówiąc o kinie przygodowym. Mam nadzieje że nie skreśli to podobnych produkcji tego typu. Jak pokazuje najnowszy Aquaman nauka na błędach ma sens i w końcu może powstać coś fajnego.

SirPavel

Witam, też wczoraj byłam w kinie na tym samym filmie co Pan, i przyznam szczerze, że coś Pan źle dopatrzył. Ludzie spóźnieni WCHODZILI na seans, a nie wychodzili z seansu.
Film, świetny, dynamiczny, nie pozwalajacy ani przez moment sie nudzić. Bardzo dobra gra aktorska, świetna muzyka. Polecam absolutnie.

Lawa_filmweb

To mamy inny gust filmowy :) Dla mnie ten film to konkretna klapa. Jeśli Pani była na tym samym seansie to po pierwszych 15 minutach ludzie wychodzili z sali kinowej i wcale im się nie dziwię, sam ledwo dotrwałem do końca. Tak się zastanawiam jak ten film Pani nazywa świetnym oraz grę aktorską jako bardzo dobrą to niestety mamy zupełnie inną definicje "świetnego filmu". Nic, czas pokażę jaką ocenę będzie miała ta produkcja po premierze i jak ocenią ją krytycy filmowi, wtedy się okaże kto miał racje. Według mnie jak ktoś chcę się wybrać na ten film i jeszcze za to zapłacić to zdecydowanie odradzam.

SirPavel

Ta "pani" specjalnie zalozyla konto 18ego wiec obstawiam trola z wytworni, co do samego filmu - nie widzialem, ale wlasnie rezyser wypowiadal sie w P. News i padlo znamienne zdanie "prosze nie wychodzic za wczesnie" co prawda w innym kontekscie ale mnie rozbawilo, czyzby byl swiadom tego co jego umysl wydalil? ;>

_Master_of_Disaster_

Co do tych trolów to z tego co widzę ta Pani nie jest osamotniona, bo forum tego filmu jest zalewane pozytywnymi opiniami obrońców tej produkcji. Mam nadzieję że ludzie się na to nie nabiorą i dadzą sobie spokój z tym filmem. Szkoda czasu i pieniędzy.

SirPavel

Śmiech na sali na tę chwilę film ma ocenę 8,1 - niezła kpina.

Lawa_filmweb

myslę, że mimo negatywnych opinii przeczytanych w tym wątku, przejde się do kina i sam wyrobię sobie opinię. pozdrawiam

maksymilian_pankiewicz

I słusznie. Bylem z żoną i synkiem na filmie i nie było ani jednej osoby, która wychodziła z kina ; ) no, chyba, że do toalety, ale zaraz wracala ;) syn bawił się świetnie - poczucie humoru było naprawdę rozbrajajace, efekty specjalne poprawne. Dobre familijne kino.

SirPavel

Nie zmienia to faktu, że napisał Pan nieprawdę o tym wychodzeniu z kina. Pytanie dlaczego. Byłam od początku i zapewniam czytających, że nikt nie wychodził. To każe zadać pytanie o intencje tego posta. Dla uscislenia - chodzi o seans w kinie przy Arkadii z 17. 01 o 16.30, tak?
Film ma prawo się Panu nie podobać, ale nie powinno się przy okazji wprowadzać ludzi w błąd. Z tego seansu nikt nie wychodził.

Lawa_filmweb

Niech mi Pani wskaże ten post, gdzie jnapisałem że byłem w kinie przy Arkadii na godzinę 16 30. Chyba ma Pani problem z czytaniem ze zrozumieniem. Z tego wynika że byłem w zupełnie innym kinie i o godzinie 17. I niech mi Pani nie zarzuca że kłamię, bo pisałem tak jak było 1/4 sali po 15 minutach opuściła kino. Na przyszłość rada: proszę czytać posty że zrozumieniem i nie wprowadzać zbędnego zamętu na forum. Dziękuję.

SirPavel

Tak, tak. Oczywiście. Na pewno Pan był. Pozdrawiam

Lawa_filmweb

Jedyna osoba która wprowadziła ludzi w błąd jest niestety Pani. W sumie to już nawet rozumiem dlaczego ten film się Pani podoba. Reprezentuje Pani ten sam poziom intelektualny co to "arcydzieło".

SirPavel

Mam nadzieję:-)

ja również, chociaż może na przekór hejterom, trzymam kciuki za sukces tego filmu :) mam nadzieję, że okażę się to być solidnym filmem familijnym

maksymilian_pankiewicz

nie zakładałbym, ze okaże się klapą - troszkę wiary w nasze rodzime kino ;)

jakubbanach506

To pazdzierz

JohnTheBrave

hejterzy znajda sie zawsze i wszedzie ;) najważniejsze, że film podobał się dzieciakom - w całej sali słyszałem dziecięcy śmiech i piski ;) chyba o to chodziło ;) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1

Nie za długo. Za 2 miesiące będzie kolejny film od Kino mówi serwis. Mianowicie Dzień Czekolady. Film ma premierę 31 Maja. Oblivio nawet jak na Polskę jest kiepściutki. Już chyba wolałem Za niebieskimi drzwiami.

ocenił(a) film na 10

No, nareszcie jakiś porządny film przygodowy. Cieszy mnie ten zwrot w polskim kinie. Nie uwazacie, ze filmy przygodowe byly ostatnio bardzo zaniedbane, a mianowicie, nie pojawialy sie rodzime produkcje na ekranach polskich kin? Cieszy mnie ten powrot do kina rodzinnego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones