PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501993}

Władcy umysłów

The Adjustment Bureau
6,8 88 974
oceny
6,8 10 1 88974
5,9 9
ocen krytyków
Władcy umysłów
powrót do forum filmu Władcy umysłów

kto był prezesem?

ocenił(a) film na 8

Harry powiedział, że kazdy spotyka prezesa, nawet o tym nie wiedząc bo prezes przybiera rózne postacie.. wiec kim był prezes spotkany przez Davida?

ocenił(a) film na 5
frost19

w pewnym momencie myślałem, że postać grana przez Emily Blunt. Czy mi sie zdawało, czy ona na swój numer ( w jednej ze scen) dostała sms od gości w kapeluszach. . . ?

ocenił(a) film na 10
amnzji_smak

mi sie zdawalo ze gdzies tam w tle widzialem Freemana w bialym garniaku

ocenił(a) film na 5
amnzji_smak

To nie jest takie głupie myślenie z Elise ;)

ocenił(a) film na 7
amnzji_smak

Emily dostala smsa - tak ,tylko ze wyslany przez tych ustawiaczy ze miejsce spotkania tej jej proby tancerskiej sie zmienilo. zeby zmylic Damona

ocenił(a) film na 5
Mr_Krytyk

Włączę sobie sobie kiedyś jeszcze raz i to przeanalizuje. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
frost19

myśle, że barmanka, którą widzimy w 2 scenach. w jednej pytając Harrego o zamówienie, dziwnie na niego patrzy a w 2 daje Norrisowi kartke

ocenił(a) film na 10
uzinho22

Prezes jet tylko jeden trochę mały ale...

ocenił(a) film na 5
waldinho06

hehe dobre, dobre.

uzinho22

no z tą `barmanką to nie jest takie głupie..

ocenił(a) film na 8
uzinho22

daje mu kartke bo prosil ja o to murzyn, nie wiem co w tym dziwnego? co mial klienta jakiegos o to poprosic? to by dopiero bylo dziwne

ocenił(a) film na 3
frost19

Prezesem był kierowca autobusu. Każdy go przecież spotyka, no nie? ;)

użytkownik usunięty
frost19

a kto powiedział, że Wy widzieliście Prezesa, którego spotkał David :D

ocenił(a) film na 9

Może to była po prostu metafora?! Każdy go widzi, ale nikt nie wie kto to jest, bo przybiera różne formy. Nie musieli go pokazywać :)

użytkownik usunięty
Netaa90

jeżeli metafora, to nikt Go nie widział.

ocenił(a) film na 9

Racja. Miałam dać to w " ".

ocenił(a) film na 9
Netaa90

"Przewodniczący pokazuje się ludziom w różnych formach, dlatego ludzie nie wiedzą kiedy to się dzieje." Skoro się tu tak czepiacie ;] To dokładnie powiedział Harry. I tak jak pisałam wyżej, nic nie wskazuje na to, że go pokazali :)

użytkownik usunięty
Netaa90

z tym ostatnim całkiem się zgadzam. albo zgadzamy, skoro piszesz do mnie per WY :D

ocenił(a) film na 9

Chodziło mi ogólnie o wszystkich nie tylko o Ciebie :P

użytkownik usunięty
Netaa90

myślałem, ze to o czepianiu to do nas :P

ocenił(a) film na 9

oj no przestań już z tą liczbą mnogą :P

użytkownik usunięty
Netaa90

no dobra :)

ocenił(a) film na 9

A dziękuję :)

użytkownik usunięty
Netaa90

nie ma sprawy, nie chcieliśmy Was zadręczyć :P

ocenił(a) film na 9

Haha My się Wam nie damy ;D

użytkownik usunięty
Netaa90

W jednej ze scen było coś w stylu "My go nazywamy prezesem, ale wy używacie różnych imion" (dokładnie nie pamiętam) + to co ty napisałeś - jednoznacznie wskazuje to na Boga.

ocenił(a) film na 7
frost19

Znalezione dwa warianty w niecie. Jeden, odpowiedz na pytanie dziennikarza, przez samego reżysera - że aniołami było tylko mężczyźni bo kobieta była właśnie prezesem-Bogiem. Kobieta, która występuje tylko chwile a ma uznane nazwisko, barmanka. Druga wersja to iscie tropem ze prezesem był zwykły szary człowieczek, przechodzień, kierowca czy jakiś taksówkarz. Ale! Ale podejdźcie do tematu z większym domysłem. W filmie jest tysiące zwykłych przechodni, ale jeśli reżyser chciał dac nam choć minimalna wskazówkę to godna uwagi jest jedna scena. Scena, bez której cały film by się nic nie zmienił... A w której poswiecono czas szaremu czlowieczkowi, w sense użyto aktora maaało znaczącego i danie mu nawet tekstu to wypowiedzenia. Scena , po której wycięciu, film nawet by się bardziej trzymal kupy. Mianowice, moment kiedy Norris po 3 latach spotyka swą panią , wybiega za nią a później pyta czy mogą się przejść. I idą. Ale gadanie nic nie wnosi bo bajerzą o hipotetycznych byłych partnerach Ellis. I naaaagle, przechodzień wola "hej! Konvresmenie, głosowałem na Ciebi! Główni bohaterzy nawet nie zwracają uwagi na niego, Damon tylko przekłada teczkę do prawej ręki , żeby mógł lewa zamachać... W filmie jest tysiące ludzi którzy głosowali na niego, ale nikomu Norris osobiście nie odmachal. Jest to scena z pupy wyjęta i nic nie wnosi. Ale uzyto jakiegoś aktora, miał tekst , musiano mu zapłacić , po co?

neus3zp

Żeby wydłużyć film?

frost19

A ja sądzę, że to był policjant, albo policjantka bo powiedziała, że wiedzą gdzie go mogą znaleźć.

frost19

Mi się wydaję, że to była osoba, która odpowiada na pytanie, czy ktoś odwiedził ten teatr

ocenił(a) film na 10
frost19

Prezesem jest główny bohater. Przecież to oczywiste, co byś zrobił jak byś był Bogiem i nic poza tobą by nie było ? Stworzył byś świat i się w nim u mieścił przeżywając przygody (oczywiście ustawiając umysł tak abyś o tym nie wiedział) , to chyba ciekawsze niż patrzenie co robią inni...

ocenił(a) film na 7
kapal

Dobre! Czyli tak jak w rzeczywistości ;)

frost19

Myslalam, ze to oczywiste,ze byl nim ciemnoskory kapelusznik.

frost19

Prezesem była koleżanka Eliz z którą idzie do ślubu. Kiedy nasz bohater wpada do urzędu ona wychodzi z tego pokoju i mówi mu że ona jest w łazience. Skąd by miała wiedzieć że on idzie do niej? Dwa, chwilę wcześniej wszedł tam agent w kapeluszu. Gdyby nie ona nie doszło by do sytuacji z toalety i ich ucieczki. Drugą opcją wg mnie jest czarnoskóry kapelusznik, jest inny niż wszyscy inaczej się zachowuje, na koniec ta mowa i to że niby on został wezwany lekko mogą to sugerować.

frost19

Słuchajcie, a te ciągłe wtrącenia o ojcu głównego bohatera ? Często strażnicy przywołują jego postać.. To jedno z moich przemyśleń,

frost19

Myślę, że pierwotnie Prezesem miała być postać grana przez aktorkę Shohreh Aghdashloo. Bardzo charakterystyczna aktorka, znana ze swojego głębokiego głosu i specyficznej "arystokratycznej" maniery. W ciekawostkach nt filmu jest napisane, że miały się pojawić sceny z jej udziałem ale ostatecznie je wycięto. Wg mnie świetnie by pasowała na Szefa "facetowych" Aniołów ;-) Pytanie jako kto miałaby się objawić głównemu bohaterowi? Może jako jego matka? W filmie było wspomnienie o niej...

frost19

Prezesem był ten frajer kilka razy wystawiony do wiatru przez główną bohaterkę. On by się nią zaopiekował pod nieobecność miłości życia.

ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

Moim zdaniem Prezesem był kierowca autobusu w którym nasz bohater zobaczył idącą dziewczynę.
Odpowiedni czas odpowiednie miejsce te sprawy

ocenił(a) film na 9
frost19

"Prezes" występuje dwukrotnie:
1. David wysiada z autobusu, biegnie do Elise, po czym rozmawiają ze sobą, podążając krętymi uliczkami. W pewnym momencie przypadkowy mężczyzna woła: "Panie kongresmenie, trzymam za pana kciuki".
2. On wchodzi do poczekalni przed salą prób i pyta pewnej pani: Czy zastałem Elise?
Pani odpowiada: -Jest na sali prób. (w następnej sekundzie wpadają "anioły", a tej pani już nie ma).

moon_k

Prezesem był kapelusznik, który dostał w mordę w ubikacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones