PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396363}

Władcy wojny

Tau Ming Chong
7,0 6 227
ocen
7,0 10 1 6227
Władcy wojny
powrót do forum filmu Władcy wojny

Codowny film

ocenił(a) film na 9

A mi film bardzo przypadł do gustu. Świetna gra aktorska i cholernie mocna obsada, mało patosu, dojrzała fabuła w której wątek miłosny nie był przerysowany jak w innych produkcjach, brak podziału na dobrych i złych, sugestywna scenografia, cudowne sceny batalistyczne itd. Podejrzewam jednak ,że bardziej przypadnie do gustu męskiej publiczności.

ocenił(a) film na 7
townshend

Zgadzam sie z ta opinia... Ale co do meskiej publicznosci... ja jestem osoba z zenskiej i bardzo mi sie film podobal ;)

ocenił(a) film na 9
LadyBird_9

A to bardzo się cieszę :) Niestety w moim gronie niektóre kobiety strasznie się wynudziły na tym filmie czego nie jestem w stanie zrozumieć ;)

ocenił(a) film na 9
townshend

fakt, gra aktorska naprawde dobra, scenerie niezle, muzyka i udzwiekowienie rewelacyjne, historia tez bardzo ciekawa, i do tego film w ze tak powiem 'konwencji realistycznej'. watek 'milosny' troszke naciagniety, a jego dokonczenie (po ciekawym jego 'powstaniu') troche zaniedbany.
ale i tak, mi film bardzo przypadl do gustu. mozna by powiedziec: Wojna, Przysiega, Honor... 9/10

Schiza_3

Townshend z jakimi dziewczynami Ty się zadajesz?! Zmien towarzystwo ale już!!! heheh...żartowałem:P:P Co do filmu to daję 8/10 ..miałby mniej ale za obsadę 1-2 więcej;)
http://www.kino-azja.pl/viewtopic.php?f=62&t=181

townshend

Dodałbym jeszcze kapitalne, nie wiem czy świadome, pokazanie azjatyckiego okrucieństwa (delikatne usprawiedliwianie "chińskiego Katynia" - makabra). Film znakomity. 10/10 nie postawię ze względu na zerżniętą skąd się da muzykę i całkowite pominięcie udziału mocarstw zachodnich w tłumieniu powstania tajpingów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones