PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396363}

Władcy wojny

Tau Ming Chong
7,0 6 227
ocen
7,0 10 1 6227
Władcy wojny
powrót do forum filmu Władcy wojny

Gladiator??

ocenił(a) film na 8

Czy muzyka w filmie nie kojarzy wam się z muzyką z GLADIATORA Ridleya Scotta??(oczywiście nie cała, tylko w niektórych momentach chociażby przy pierwszej bitwie braci krwi:)

ocenił(a) film na 7
slav666

Jak uslyszalam jeden utwor to wydal mi sie zywcem skopiowany z Gladiatora ;)

ocenił(a) film na 8
LadyBird_9

No i wlasnie przez to film troche stracil ze swojego czaru:(Ale i tak uwazam ze kawal dobrego kina

slav666

a mi to bardziej przypomina piratów z karaibów
gladiatora troche tez w sumie, ale piratow na pewno. Zerzneli sporo to fakt :)

ocenił(a) film na 10
slav666

Mi to bardziej podchodziło pod muzykę z Twierdzy, jedno jest pewne - musieli się wzorować na muzyce z filmów amerykańskich, przynajmniej trochę, mimo to film jest niezły.

ocenił(a) film na 9
slav666

Mi w 1 momencie przypomina piratow z karaibow ;p

andrzej99jg

Wszystkie wymieniowe przez was filmy posiadaja ścieżke dźwiekową [soundtrack] HANSA ZIMMERA - tego samego komozytora do GLADIATORA, PIRATÓW, TWIERDZY... WARLORDS nie, ale widocznie wzorowali sie na Zimmerze - btw jednym z lepszych kompozytorów do widowiskowych filmów amerykaskich i nie tylko wspołczesnych

slav666

muzyka w "the warlords" rzeczywiscie przypomina muzyke z gladiatora, ale wydaje mi sie ze w paru scenach mozna uslyszec takze motywy z ostatniego samuraja. ogolnie sciezka dzwiekowa bardzo dobra chociaz te zapozyczone motywy odbieraja jej troszke oryginalnosci.

szimek

jejku... OSTANIEGO SAMURAJA tez Hans Zimmer oparwil w muze :)

davemaster

podsumowanie: twórcy WARLORDS wzrorowali sie na Zimmerze i jego sicezkach do POTC, Gladiatora, OStaniego Smauraja czy Twierdzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones