PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394391}

W Kairze

Cairo Time
6,5 1 101
ocen
6,5 10 1 1101
W Kairze
powrót do forum filmu W Kairze

Clarkson miała niezły wypad do Afryki. W ogóle ten film można potraktować jako wycieczkę krajoznawczą czy też reklamówkę, folder stolicy Egiptu, bo akcji w nim za grosz nie uświadczysz. Babka przyjeżdża do swego męża, który pracuje dla ONZ-tu, ale ślubny jest stale zajęty i nie może się z nią spotkać. W jego zastępstwie żoną zajmuje się ochroniarz męża, w którym ona, oczywiście, się zakochuje. Daję 1 punkt za piękne zdjęcia Kairu.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

Film dla kobiet:) Klimatyczny, oddaje nawet czar i tajemnicę orientalnego Egiptu..
Tu nie chodzi o fabułę tylko o inne "smaczki". Fantastyczna muzyka, dobre aktorstwo, kolory, jeszcze raz klimat!!!
Jeśli oczekujesz akcji z pustynią w tle oglądaj "Saharę" :P

oscar_4

Grrr... jak mnie irytuje taka ignorancja. Zerknąłeś chociaż na gatunek filmu? Romans, melodramat... widzisz tam gdzieś napis "film akcji"? Ja nie widzę.
1? ... owszem możesz oceniać jak chcesz, ale... aktorstwo, zdjęcia, muzyka... to są rzeczy, na które każdy powinien zwrócić uwagę. Więc film zasługuje co najmniej na 3. Ja bym dodała jeszcze delikatne ujęcie problematyki traktowania kobiet w krajach muzułmańskich i kilka innych rzeczy. Jak napisał Trusk, film dla kobiet, mnie ten kompletny brak akcji bardzo się podobał. Było to bardzo wyważone przedstawienie uczucia. No i panowie... uczcie się. Jeden na tysiąc podaje nakrycie swojej partnerce, a odsuwanie krzesła to zdarza się chyba tylko w świecie alternatywnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones