PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6419}

W paszczy szaleństwa

In the Mouth of Madness
7,0 17 256
ocen
7,0 10 1 17256
8,0 13
ocen krytyków
W paszczy szaleństwa
powrót do forum filmu W paszczy szaleństwa

początek świetny, ale im dalej, tym gorzej. zmarnowany potencjał. 2/10 czyli bardzo zły. jedna gwiazdka za początkowy fajny klimacik tajemniczości

ocenił(a) film na 8

Mi się akurat film bardzo podobał :D taki trochę zlepek twórczości Carpentera + dodatek w postaci przedwiecznych ;) teraz to są komedie zamiast horrorów, a ten film nadal trzyma klimat - nie ma "gore" na siłę a i tak człowieka rusza ;) Ja może nieco zawyżam ocenę (przyznaję - może jestem trochę mało obiektywny), ale Twoja ocena również nieco filmowi urąga ;) w takim wypadku np. Wzgórza mają oczy 2 powinno mieć chyba ocenę na minusie :D

użytkownik usunięty
fabricati_diem_pvnc

przekonales mnie. podnioslem do 3/10 czyli slaby. na więcej na pewno nie zasluguje. ale te dwie gwiazdki za klimat tajemniczosci plus kilku fajnych rozwiązań scenariuszowych np. babcia na rowerze. reszta to porażka. porwonaj sobie ten film z takim Donnie Darko albo Drabiną Jakubowa. Można zrobić tejemniczy film i nie popaść w groteskę.

ocenił(a) film na 10

Problem w tym,ze zapewne nie jesteś zapoznany z prozą Lovecrafta. Ten film to niejako hołd dla jego dokonań i nie wyobrazam sobie by mozna bylo zrobic go lepiej. Polecam np. opowiadanie Kolor z przestworzy, moze rzuci nieco inne swiatlo na film :)

Debesciak

To prawda. Żeby w pełni ujrzeć klimat tego filmu trzeba się zapoznać z twórczością Lovecraft'a. To samo powiedziałbym o filmie "Dagon". Według wielu widzów film kiepski, ale gdy zna się mitologię lovecrafta o wiele przyjemniej się te filmy ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones