PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 768
ocen
7,2 10 1 77768
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Przylgnęła do DiCaprio etykieta pogromcy serc niewieścich i opinia iż mierne aktorstwo nadrabia urodą. Tymczasem udowadnia, że aktor z niego przedni, ba, jeden z najlepszych amerykańskiego "młodego pokolenia". I przyznam szczerze, że nie wzbudzał mojej sympatii dopóki nie obejrzałem kilku filmów z jego udziałem i właściwie nie ma takiego w którym zagrałby słabo. Jest znakomity.
Natomiast co do samego filmu W Sieci Kłamstw - cóż, ja oceniłem na sześć, ale tylko dlatego, że tematyka bliskiego wschodu, amerykańskich konfliktów itd. jest dla mnie tak nużąca, iż kolejny film o tym jest, delikatnie mówiąc, średnim rarytasem. Wielu na pewno się spodoba, i faktycznie, film sam w sobie jest dobry, bez nazbyt wylewnego umoralniania, pod koniec nawet zaskoczył lekko malutkim fabularnym wywrocikiem, ale samo zakończenie tak banalne, że pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie ten film w porównaniu chociażby z Infiltracją wypada zaledwie średnio. Tym niemniej da się obejrzeć, a panowie DiCaprio i Crowe w duecie odwalają dobre aktorstwo.

ocenił(a) film na 7
ortis_birion

Ostatnio to samo zauważyłem że Leonardo DiCaprio jest znakomitym aktorem. Z początku jak jeszcze wiele siks popuszczało na jego wizerunek i był młokosem był taki sobie, ale z wiekiem i stażem filmowym stał się doskonały.

ortis_birion

"opinia iż mierne aktorstwo nadrabia urodą"
Kiedy mial taka opinie? Obejrzyj sobie chocby "Co gryzie Gilberta Grape'a". Di Caprio od samego poczatku prezentuje wysoki poziom aktorstwa. Problemem bylo to ze w mlodym wieku wygladal zbyt chlopieco na powazne role.

ocenił(a) film na 6
przemek_m_2

Potwierdzam od początku kariery grał b. dobrze a wiadomo iż prawdziwy aktor jest jak wino, czekamy na więcej.

ocenił(a) film na 7
ortis_birion

To brzmi jak opinia z 1997 roku :) Od bardzo, bardzo dawna nie słyszałem o opinii jakoby był "ładnym chłopcem od serc niewieścich". Już podczas premiery "Gangi Nowego Jorku" nie było takiej opinii.
Zresztą ta opinia była związana w sumie z czasem premier dwóch filmów- Titanica, oraz Romea i Julii. Wcześniej przy filmie "Całkowite Zaćmienie", czy "Przetrwać w Nowym Jorku" miał opinię utalentowanego, młodego aktora.

Jak to mówią "pióra w dupie nie zrobią kurczaka", tak "oglądanie filmów nie czyni krytykiem filmowym, czy znawcą kina" :>

ocenił(a) film na 7
ortis_birion

Ja nie wiem co ludzie chcą od gry aktorskiej młodego DiCaprio ... moim zdaniem kreacja w Titanicu a przede wszystkim w "Co gryzie Gilberta Grape'a" były naprawdę udane.

użytkownik usunięty
borgia3

Dla mnie DiCaprio zawsze był znakomitym aktorem. Uważam, że rola w Titanicu, była jedną z jego najgorszych. Za to potem, np w złap mnie jeśli potrafisz, infiltracji, aviatorze, czy incepcji, zagrał świetnie. Ma już duże doświadczenie, zwłaszcza, że pracowała z takimi reżyserami jak martin scorsese, czy Christopher Nolan. A z resztą, gdyby nie był dobrym aktorem, nie wybierano by go do tak znakomitych produkcji.

użytkownik usunięty
ortis_birion

Leonardo od początku zachwyca znakomita grą aktorską "Chłopięcy świat", "Całkowite zaćmienie", "Przetrwać w Nowym Jorku". nie wiem dlaczego "Romeo i Julia" i "Titanic" są uważane za złe filmy. to dobre produkcje i role z którymi Leo poradził sobie świetnie. choć teraz z roli na role staje sie legendą kina.

ocenił(a) film na 8

Dokładnie. "Chłopięcy świat", "Całkowite zaćmienie" i "Przetrwać w nowym Jorku" to często zapominane lub nieznane, a fenomenalne role DiCaprio. No i świetne filmy.

użytkownik usunięty
NATezenie

właśnie ja myslę że przyczyną tego jest rola w Titanicu ponieważ po tym hicie wszyscy wiedzieli kto to jest DiCaprio i więcej osób inetersowało sie jego dalszymi krokami w kinematografii, więc po takim boomie na Leo jego role wcześniejsze niż klasyczny Titanic poszły w niepamięć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones