PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108150}

W stronę morza

Mar adentro
7,7 24 013
ocen
7,7 10 1 24013
7,8 12
ocen krytyków
W stronę morza
powrót do forum filmu W stronę morza

Na poczatku zaznaczam, ze seans przerwalem w polowie. Jednak zmusil mnie do tego solidny argument w postaci roli glownego bohatera. Czlowiek ow jest przedstawiony w tendencyjny sposob; jako jedyny cierpiacy, pepek swiata, czlowiek z ktorym musza sie liczyc wszyscy wokolo. Nawet glupi mecz musi miec solidne poparcie argumentow by moc go ogladac. W moim mniemaniu nie do konca tak wyglada podejscie ludzi bedacych w podobnej sytuacji. Moge sie mylic, jak sam napisalem nie obejrzalem do konca, lecz taka kolej rzeczy skutecznie mnie od tego odciagnela, bez oceny.

werhej

no cóż, gdybyś obejrzał do końca to dowiedziałbyś że jeśli chodzi o mecz to było raczej przekomarzanie się z bratankiem; usiłowanie trochę go wychować, do czego reszta rodziny średnio się kwapiła. Oni dookoła nie muszą się z nim liczyć, ale to robią. Cierpią także inni i co ciekawe szukają wsparcia w tym będącym w stanie ruszać jedynie głową facecie, którego największym marzeniem jest umrzeć. Takie jest przynajmniej moje odczucie, choć faktycznie film należy do wymagających cierpliwości. A całość można ocenić dopiero po obejrzeniu całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones