PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576864}

Wampiry i świry

Vampires Suck
4,9 46 737
ocen
4,9 10 1 46737
2,8 12
ocen krytyków
Wampiry i świry
powrót do forum filmu Wampiry i świry

Poza tym swietne odwzorowanie oryginalu. Dobre parodie powstaja coraz rzadziej - a szkoda ;)

ocenił(a) film na 5
tomie_2

Było kilka śmiechowych momentów np. z cyckami od wilkołaka :P

ocenił(a) film na 7
grungehe

albo gdy Becca's ojciec nawala sie z indianinem na wozku :)

ocenił(a) film na 6
tomie_2

Lepiej bym tego nie ujęła! :D

ocenił(a) film na 8
tomie_2

Fabuły teoretycznie żadnej, głupi humor, prosta parodia, ale uwielbiam ten film! Dokładnie "tak głupi, że aż śmieszny"! Oglądałam ten film i przez cały czas japa mi się cieszyła jak rzadko kiedy, dodatkowo nie cierpię oryginału, więc frajda była podwójna.

Dominika31390

Ja całkiem lubię oryginał, ale ten film wręcz pokochałam (a nie cierpię parodii)- paradoksalnie dla mnie jest realniejszy w przekazie niż oryginał :P
szkoda, że ma taką niską ocenę...:P

ocenił(a) film na 1
tomie_2

Nie zgadzam sie byl nudny jak flaki z olejem i glupi

ocenił(a) film na 1
pampers2010

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 7
pampers2010

Nudny to jest raczej ta parodia "Zmierzchu";):

http://www.filmweb.pl/film/Od+zmierzchu+do+%C5%9Bmiechu-2011-639930

pozdro:)

ocenił(a) film na 1
tomie_2

Parodiowanie czegoś co samo w sobie jest parodią to idiotyzm. Efekty biegania w zmierzchu były takie same tak samo mąkowa charakteryzacja identyczna to było zbędne niepotrzebne suche i bezużyteczne. Nawet na plakacie dodali niektóre postaci pojawiające się na planie przez kilka sekund żeby przyciągnąć widzów a z resztą szkoda gadać o tym gównie. Tak głupi że aż śmieszny był gulczas to jest gówno

ocenił(a) film na 3
tomie_2

Najlepsza w filmie była muzyka Marilyn Mansona na napisach końcowych :) Ale nie powiem, aktorów dobrali świetnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones