Film

Vamps

2012 1 godz. 32 min.
5,0 7 117
ocen społeczności
5,0 10 1 7117
2 617
chce zobaczyć
{"id":"548035","linkUrl":"/film/Wampirzyce-2012-548035","alt":"Wampirzyce","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/80/35/548035/7394079.2.jpg"}
Goody i Stacy są nowoczesnymi wampirzycami o wielce skomplikowanym życiu uczuciowym, które nie chcąc krzywdzić ludzi, żywią się krwią zwierząt. Kres problemom dziewcząt może położyć jedynie unicestwienie ich wspólnej twórczyni, okrutnej Cisserus.
Wampirzyce
Zwiastun nr 1
Wampirzyce - Zwiastun Nr 1 Bohaterkami [b]"[url=http://www.filmweb.pl/film/Vamps-2012-548035]Vamps[/url]"[/b] są dwie atrakcyjne wampirzyce żyjące w luksusie w Nowym Jorku. Jednak pewnego dnia w ich życie wkraczają mężczyźni - odtąd nic nie będzie takie samo, jak kiedyś.

Dwie wampirzyce, Goody (Alicia Silverstone) i Stacy (Krysten Ritter) mieszkają w Nowym Jorku. Mimo iż mają za sobą długie życie, dopiero teraz, ich nieśmiertelne istnienie zaczyna się komplikować. Pewnej nocy, Goody ponownie spotyka mężczyznę, którego kiedyś porzuciła. Za to Stacy, zaczyna się umawiać z Joeyem (Dan Stevens). Mimo iżDwie wampirzyce, Goody (Alicia Silverstone) i Stacy (Krysten Ritter) mieszkają w Nowym Jorku. Mimo iż mają za sobą długie życie, dopiero teraz, ich nieśmiertelne istnienie zaczyna się komplikować. Pewnej nocy, Goody ponownie spotyka mężczyznę, którego kiedyś porzuciła. Za to Stacy, zaczyna się umawiać z Joeyem (Dan Stevens). Mimo iż doskonale się rozumieją, na drodze ich szczęścia stoi ojciec chłopaka, łowca wampirów Van Helsing (Wallace Shawn). Niespodziewanie Stacy zachodzi w ciąże. Dziewczyna dowiaduje się, że jej dziecko przeżyje tylko wtedy, gdy znów stanie się człowiekiem.

studio
Lucky Monkey Pictures (przedstawia) / Red Hour Films (przedstawia) / Alvernia Production / Więcej...
inne tytuły
Film kręcono w Detroit (Michigan, USA), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 4 sierpnia do września 2010 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobra komedia z elementami horroru

  Unibet_78 ocenił(a) film na

  a raczej pastiż na wszystkie Zaćmienia i inne drętwe cuda. Naprawdę godne uwagi. Ja się ubawiłem na tym filmie :)

 • Dodać do CIEKAWOSTEK

  marcin2800

  Film również kręcono w "Alvernia Studios" pod Krakowem :) http://film.interia.pl/wiadomo sci/film/news/alvernia-studios -czyli-hollywood-pod-krakowem, 1625396,38 Tak dla uwierzytelnienia :)

 • niezły klimat The Lost Boys, lat 80 i 90

  mr_craftsman ocenił(a) film na

  niezły klimat The Lost Boys, lat 80 i 90, przeniesiony na współczesne realia, w formie parodii "teenage movie", czy starych komedii. starszym widzom i tym zaznajomionym z konwencją film się spodoba - niezły dobór aktorów, niezła gra, wszystko jest tutaj, jak to się mówi ... więcej

  4
  • Lekki, łatwy i przyjemny.

   Chlor_3 ocenił(a) film na

   Niezłe jaja z wszelkich romantyczno wampirycznych filmów grozy.

   • Film beznadziejny

    Camilio ocenił(a) film na

    Ależ ten film zjeba**. Ogladałem go tylko ze względu na Krysten Ritter ale i ona zawiodła. Film jest komedia a nie jest śmieszny. NIE POLECAM!!

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.