PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622808}

Weekend z królem

Hyde Park on Hudson
5,5 6 427
ocen
5,5 10 1 6427
4,7 6
ocen krytyków
Weekend z królem
powrót do forum filmu Weekend z królem

Ciekaw jestem

ocenił(a) film na 7

Czy ten film to moze byc zyciowa rola Billa, taka na pierwszego oscara ? Czesto tak jest ze wlasnie
polityczne/historyczne filmy wtedy sa doceniane przez Akademie a aktorzy wspinaja sie na poziom
olimpijski ..

tyciu

recenzje filmu są słabe, brak nominacji do SAG i innych nagród przekreślają szanse na Oscara, jedynie jest jakaś szansa na Globa.... niestety, a liczyłem bardzo na ten film ze względu na Billa, Linney i Colman.

ocenił(a) film na 7
Robertul

Wlasnie wczoraj obejrzalem Billa u Lettermana ( z 6 grudnia) i tez ten temat sie tam pojawia. Co to jest SAG ?


Ja tam czekam na to, gdzies mam recenzje. Oscara powinien dostac za Miedzy Slowami juz

tyciu

SAG to AMERYKAŃSKA GILDIA AKTORÓW FILMOWYCH, ich nominacje często są wyznacznikiem Oscarów. Aktor który ma nominacje do SAG zawsze zdobywa Oscara. Jedyną aktorką bez nominacji do SAG a która zdobyła Oscara była Marcia Gay Harden.

Jeśli chodzi o Oscara dla Murraya to jego roli jeszcze nie widziałem(wkrótce nadrobię), ale miał mega mocnych przeciwników Sean Penn i Ben Kingsley stworzyli wybitne kreacje i trudno było ich przebić. Dokładnie ocenię jak zobaczę Murraya :)

ocenił(a) film na 7
Robertul

OK juz wszystko wiadomo, chyba nawet nikt nie zwrocil uwagi na ten film przez Lincolna.

tyciu

słabe recenzje filmu niestety...

ocenił(a) film na 7
Robertul

A premeira obu tych filmow 1 Lutego to chyba nie jest przypadek ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones