PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1491}
6,7 7 293
oceny
6,7 10 1 7293
6,3 7
ocen krytyków
Weiser
powrót do forum filmu Weiser

9/10

ocenił(a) film na 7

Genialny scenariusz, odkrywający przed widzem w odpowiednim momencie fragmenty prawdy wydarzeń, które miały miejsce przez laty. Świetna reżyseria i gra, nie tylko elity polskiego kina lecz także, młodych aktorów zasługuje na uwagę. Dobre zdjęcia i muzyka. Film był momentami niczym trzymający w napięciu thriller, czasem niczym opowieść o pięknie dziecięcego świata. Całość dzięki tajemnicy i klimatowi zasługuje na miano jednego z najlepszych filmów polskich ostatnich lat. Dodaje do ulubionych.

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

Nie porzetrzymał próby czasu. Moja ocena jest zdecydowanie za wysoka. Zamieniam ją na słabe 8.
Po prostu mi sie bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

Mi ten film przypomina klimat Pikniku pod Wiszącą Skałą, chociaz film Weira jest bardziej mistrzowski.

ocenił(a) film na 7
fidelio

Mi "Piknik..." mnie się podobał, gdyż fabuła w nim odłożona została na półeczkę.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Wiecie piszecię, że "piknik... ' że podobny i wypas i wogóle:) ale sobie go teraz obejrzałem. I fabularnie to on nawet nie jest 1/10 weisera. Po za tym oprócz momentu zaginięcia i kilku ujęć i dźwieków film nic z snu nie ma:/ majaczeń itd. myślałem że bedzie więcej mistycyzmu, jakiegoś genialnego przeplotu połączeń baśni z realnym światem, który to tak świetnie mieszał się w weiserze. Tu niestety nic takiego nie ma. A szkoda. Weiser mistrz.

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

No i w końcu zmieniłeś na 7! Mam nadzieje że niżej nie zejdziesz.

ocenił(a) film na 7
MIR66

To tylko cyferki :)
Obejrzałem ostatnio po raz trzeci. Dalej bardzo mi się podobał, seans był udany.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Obraz genialny, jeden z najlepszych polskich filmów jakie wyprodukowano. No i zdjęcia zasługujące rzynajmniej na złotą żabę, nie wspominając już o muzyce...
Ktoś zna jescze inne podobne "magiczne" filmy?

ocenił(a) film na 9
scani

Nad rzeką której nie ma. Polski świetny film w podobnym klimacie, czyli powrót do dzieciństwa i to, że nic co pamiętamy tak naprawdę nie było takie jak nam się wydawało:)

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

To prawda. Jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat...

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Zgadzam się z tą pierwszą oceną i opinią. Szkoda, że jej autor dołożył ten drugi wpis. Uważam, że scenariusz, reżyseria, montaż, gra aktorska wszystko na najwyższym poziomie. Jestem po oglądnięciu filmu "Wyjazd integracyjny".... żenada i wstyd. Weiser to mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones