PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224431}

Więzień

Prisoner
4,5 1 079
ocen
4,5 10 1 1079
Więzień
powrót do forum filmu Więzień

oglądanie tego thillera wieczorem, grozi...uśnięciem.
W innych okolicznościach da się ten film obejrzeć do końca. Chociaż tak naprawdę daleko mu do szufladki thiller, a już napewno nie horror. NO LUDZIE!!!??? gdzie to i horror?
To już raczej bym obstawiał dramat psychologiczny.
Jednak ma swoje plusy gdzieś tam w tłumie minusów. Tzn. dobre ujęcia (jest po prostu dobrze nakręcony), dobrze odegrane role, w tym jedną odrywa polska śliczna aktorka. Jest też dobry pomysł na film - niezły scenariusz, ale kiepsko zrealizowany.
Bohater w okolicznościach jakie go napotykają, a dzieje się to wszystko w (I UWAGA TUTAJ SPOILER) jego głowie, przeżywa wewnętrzną przemianę i staje się z ukąśliwego drania, ciepłym facetem. Tak to wygląda w wielkim streszczeniu.
dałem mu 6/10, ale zasługuje raczej na 5,5.

PadreTovaros

nieprzesadzajmy że grozi usnięciem bo raczej nie grozi ... niby momentami nudnawy ale cały czas trzyma w napieciu , więc można go zaliczyć do szufladki z thillerami ... no z tym horrorem to racja raczej wgll nie przypomina horroru...

jak dla mnie to dobre połączenie psychologicznego z thillerem .

Chitta

Ja trzy razy przysnąłem i musiałem cofać. Pod koniec zrobiło się trochę akcji, ale za to fabuła upadła na twarz. Film przeciętny, dostanie 5/10.

ocenił(a) film na 4
egghead

Mnie ten film również nie zachwycił. Spodziewałam się czegoś znacznie ciekawszego. Jak dla mnie film ratuje ostatnie 30 minut (bo pierwsza połowa jest wręcz nudna) i to właśnie te ostatnie 30 minut sprawiło, że ocena nie była niższa 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones