PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38244}

Wicher

The Wind
7,8 931
ocen
7,8 10 1 931
8,4 10
ocen krytyków
Wicher
powrót do forum filmu Wicher

czy ten film ma podłożoną jakąś muzykę? bo mam jakąś wersję tylko ,że jest absolutna
cisza

ocenił(a) film na 9
butcher_5

oczywiscie, ze ma muzyke :)

kejmon

tak jak myślałem, to szukam dalej

butcher_5

Zawsze jest wersja na Youtubie:)

butcher_5

Ja mam film z muzyką, ale na pewno nie jest to oryginalna ścieżka, dlatego że podkład jest stworzony za pomocą instrumentów elektronicznych, a właściwie jednego imitującego wszystkie, wtedy jeszcze takich nie było.
No i nawet stylistycznie odbiega, bo są momenty przypominające utwory z nurtu minimalizmu w stylu Reicha czy Glassa, które powstawały dopiero za kilkadziesiąt lat.

kogut404

Film z 1928r. Twórca muzyki Carl Davis z datą urodzenia: 28 października 1936.

ocenił(a) film na 9
butcher_5

Przy okazji oglądania Wichru z oryginalną (?) ścieżką filmową, doszłam do wniosku, że to chyba właśnie muzyka jest tym, co sprawia, że seans tak wielu niemych filmów jest dla mnie czymś wręcz męczącym. Gdzieś w połowie filmu, zasugerowałam się czyjąś opinią na forum, poszukałam jakichś kawałków ambientowych i dalej już oglądałam film z "własną" muzyką. Przyjemność znacznie wzrosła. Chyba zacznę częściej korzystać z tego tricku ;-)

MademoiselleDrama

Widzę że nie tylko ja z tego tricku korzystam;)) Ścieżka dzwiękowa była koszmarna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones