PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 99 018
ocen
7,7 10 1 99018
6,2 16
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Alfred

użytkownik usunięty

Bohaterem, który zrobił na mnie największe wrażenie był właśnie Alfred . Był niezwykle dobrym, wrażliwym, uczciwym i pełnym pasji człowiekiem. Ale wszyscy mieli go gdzieś. Ze strony ojca nie mogł
liczyć na pomoc, zrozumienie, czy jakąkolwiek czułośc, bo on wpatrzony był jak w obraz w Tristana, który wyjechał bez słowa pożegnania na kilka lat i nieżle tam sobie poczynał.
Nawet Susanah, która zgodziła sie poślubić Alfreda miała za nic jego
uczucia i tak bardzo chciała być z Tristanem, że popełniła samobójstwo... Nie mam pojęcia, jak on zdołał znieść to wszystko.
Dziwi mnie ten ogólny zachwyt postacią Tristana.

ocenił(a) film na 8

dlaczego Tristan...
Nie wiem,dlaczego ten "ogolny zachwyt" Cie dziwi,bo nie dosc,ze Trostan jest buntownikiem, wolnym duchem , to jeszcze w jego postac wcielil sie Brad Pitt.A teraz zastanow sie, kto wygrywa wszelkie rankingi "seksownosci", "przystojnosci" i "lubialnosci", a potem , jaki typ bohtera jest najczesciej filmowany...Mysle,ze to podpowie dlaczego postac Tristana...

użytkownik usunięty

Popieram!
Też odniosłam takie wrażenie - to Alfred jest w tym filmie uosobieniem romantyka, nie Tristan. To człowiek zdolny do głębokich uczuć, rozumie też co to znaczy być odpowiedzialnym za innych. Tego niegdy nie pojął żaden z jego braci. Samuel nie zdążył, Tristan natomiast nigdy do tego nie dorósł. W Alfredzie mogłabym się zakochać. :-) Szkoda, że niewielu jest takich facetów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones