PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 99 018
ocen
7,7 10 1 99018
6,2 16
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

W filmie bracia na walczą na froncie bodaj w 1915 roku co jest kompletną bzdurą gdyż USA zaangażowały się w I wojnę dopiero w 1917.

Elmo_Is_Dead

niekoniecznie, ochotnicy wyjeżdżali do Europy przed 1917.

Elmo_Is_Dead

ale oni zaciągnęli się w Kanadzie (tak powiedział Samuel, że jedzie do Kanady się zaciągnąć) a ta jako dominium brytyjskie przyłączyła się do wojny w 1914

ocenił(a) film na 9
straszny_strzygon

wszystko się zgadza, Elmo oglądał inny film :)

ocenił(a) film na 9
duchh

:)

ocenił(a) film na 9
Elmo_Is_Dead

to nie film dokumentalny więc nie czepiaj się

ocenił(a) film na 9
Elmo_Is_Dead

ehhh szczegół, nie ma się o co kłócić; nie zmienia to faktu, że to jeden z lepszych filmów jakie widziałem

ocenił(a) film na 9
chemas

popieram :)

ocenił(a) film na 7
chemas

Serio? To największy wyciskacz łez jaki widziałam....

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

dokształć się nim dodasz komentarz

użytkownik usunięty
Elmo_Is_Dead

Wyszło na to że TY napisałeś kompletną bzdurę. Uważniej oglądaj filmy.

Obejrzałem tylko fragment bo nie warto na ten film poświęcać czasu.

Elmo_Is_Dead

Zgadzam się wyłączyłam i nie oceniam.

ocenił(a) film na 10
victory15

WICHRY NAMIĘTNOŚCI to film zajebisty. Kto sądzi inaczej powinien go obejrzeć raz jeszcze jak się mu nie będzie podobał to raz jeszcze i tak dalej aż się mu w końcu spodoba. To tak jak z tabliczką mnożenia : każdy głąb powinien się jej nauczyć....

Elmo_Is_Dead

skąd wiesz, czy nie warto, skoro nie widziałeś

doorshlaq

Bo 20 minut obejrzałam.

ocenił(a) film na 9
victory15

Takiego dzieła nie ocenia się po kilku minutach a film jest genialny

anex56

W takim razie nie jestem stworzona do oglądania melodramatów . Ojej jak mi przykro .

ocenił(a) film na 9
victory15

Skoro ten film uważasz za zly to powiedz jakie filmy według Ciebie sa dobre ?

anex56

Chcesz to naprawdę wiedziec ? Mnie to nic nie obchodzi jakie filmy lubisz , chyba tylko chcesz się upewnic , że nie mam za grosz wrażliwości ,czyż nie ? Mam wrażliwosc , pozatym to nie fair jechac po innych filmach .

ocenił(a) film na 9
victory15

Ja nie oceniłam źle żadnego filmu, więc nie masz się o co czepiać , chciałam tylko wiedziec jakie inne filmy lubisz

victory15

pytanie nie było do Ciebie przecież

doorshlaq

Jak nie było ?Ja widzę wyraźnie do kogo było pytanie .

victory15

pod moim postem jest wyraźnie napisane: w odpowiedzi na post: Elmo_Is_Dead

doorshlaq

A pod pierwszym postem , myślałam że piszesz o ostatnim.

ocenił(a) film na 10
victory15

Ciekawe... Co w ogóle można ocenić po 20 minutach oglądania? To tak jak z książką - odłożyłabyś ją po 20 stronach czytania, a powieść dopiero zaczyna się rozkręcać.

Totalny wyciskacz łez. Uwielbiam melodramaty, a ten niewątpliwie rządzi. Nie żałuję, że go oglądnęłam! Ponad to początki XX wieku to czasy, które najbardziej kocham. Tristan skradł moje serce przez swoje chodzenie własnymi drogami, chciał być niezależny i wolny. A śmierć Samuela? O rany... Wylałam morze łez.

Layla97

Film musi przyciągąc , jak przez pierwsze 15 minut zastanawiam się kiedy się to skończy to po prostu przerywam , zresztą przecież nie oceniłam filmu , więc o co wam chodzi .

użytkownik usunięty
Elmo_Is_Dead

Hipokryta, uważasz że na ten film nie warto poświęcać czasu, ale szukasz go na film webie i zakładasz nowy temat. Piszesz że obejrzałeś tylko fragment, na pewno fragment kiedy bracia udają się na wojnie. Inaczej byś nie pisał że to jest kompletna bzdura bo bracia jadą na wojnę w 1915 roku a USA dołączyła do wojny w 1917. Za bardzo nie rozumiem dlaczego na moją odpowiedz że to ty napisałeś kompletą bzdurę, odpisałeś 'Obejrzałem tylko fragment'. Wiem, czepiam się, każdy może się pomylić ale nie lubię jak zamiast się przyznać 'Tak macie racje, mój błąd' to próbujesz się wymigać a to że słaby film, a to że obejrzałeś tylko 34 sekundy filmu i tak dalej.

Ale ten obraz jest po prostu słaby. Ckliwy wyciskacz łez dla mało wymagających. Teraz zrobiłem do niego drugie podejście, kilka lat temu zmęczyłem go na wspólnym seansie z dziewczyną i szczerze powiem że nie zapadał mi szczególnie w pamięć co chyba jest jedną z najgorszych rzeczy jaką można powiedzieć o jakimkolwiek filmie. Jest wiele lepszych i bardziej działających na emocje. I niekoniecznie trzeba w nich oglądać oklepane do znudzenia mordy celebrytów.

Elmo_Is_Dead

Myślałem, że dla filmu bardziej jest istotne nie to, kto gra, tylko to JAK gra. Co do reszty: po twoich ocenach widzę, że masz niewątpliwie dobry gust, ale nie lubię, kiedy ktoś, jak ty, stwierdza coś w stylu "film jest zły, bo ja tak mówię i koniec".

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

WICHRY NAMIĘTNOŚCI to film zajebisty. Kto sądzi inaczej powinien go obejrzeć raz jeszcze jak się mu nie będzie podobał to raz jeszcze i tak dalej aż się mu w końcu spodoba. To tak jak z tabliczką mnożenia : każdy głąb powinien się jej nauczyć....

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

w sumie co mogę się spodziewać po człowieku który ocenia "Martwe zło" na 10.... no i owy film jest przeznaczony dla młodzieży. Widocznie za wysokie progi jeżeli chodzi o "Legends of the fall" i jeszcze musi minąć kilka lat zanim zaczniesz rozumieć takie filmy :)

ocenił(a) film na 10
prox81

ja bym dla samego genialnego Hopkinsa wystawił 10.Jeden z najlepszych jak nie najlepszy film jaki widziałem

ocenił(a) film na 10
linkin14

ostatnie sceny w wykonaniu Hopkinsa genialne ! :)

ocenił(a) film na 10
prox81

rola chorego po wylewie-normalnie geniusz

polecam także dzwonnika z notre damme(1982) gdzie Hopkins zagrał Quasimmodo(chyba tak)-genialnie

prox81

Mógłbym odbić piłeczkę i powiedzieć np. "czego spodziewać się po kimś kto na 10 ocenia samych swoich" ale uważam że dyskusja oparta na tego typu argumentacji zazwyczaj sięga poziomu chodnika.
A do filmu Raimiego mam ogromny sentyment, chociaż kto nie pamięta 80' i wczesnych 90' może tego nie zrozumieć :)

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

przepraszam że tak się spytam... ale ile masz lat???

prox81

tyle że pierwszego Robocopa oglądałem jeszcze w kinie ;)

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

aha to teraz będziemy wypisywali jakie filmy oglądaliśmy w kinie.... a ja w kinie oglądałem Aliena 2 :P i co?? i jajco :P :P

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

i nie obrażaj bo najlepsze kino jest było i będzie lat 80 i początku 90 i wszędzie to piszę, ale film "martwe zło" nie zasługuje być na równi traktowane z najlepszymi filmami świata. "martwe zło" to jednak kino klasy b

prox81

i właśnie niski budżet i spontaniczność produkcji stanowi o wyjątkowości tego filmu. Evil Dead to legenda, Wichry... to tylko film.

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

jeszcze widocznie musisz dorosnąć aby zrozumieć film "wichry" :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Elmo_Is_Dead

Masz rację, Evil Dead to legenda. Mylisz się jednak twierdząc, że to "arcydzieło".
Nie myl tych dwóch określeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones