PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 99 015
ocen
7,7 10 1 99015
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Kawał dobrego kina! Najlepszy melodramat jaki widziałem. Znakomita obsada. To jeden z moich ulubionych filmów. Do takiego kina trzeba być naprawdę dojrzałym,żeby dobrze się wczuć w ten klimat. Polecam, bo to kawał dobrego kina jest.

ocenił(a) film na 10
frugosz

I pod tym podpisuję się z czystym sumieniem :) Uwielbiam ten film!

frugosz

nie trzeba byc bardzo dojrzalym, raczej spaczonym. film jest kiepski, bohaterzy oprocz dwoch chyba pija jakis eliksir, nikt sie nie starzeje, patetyczna muza i morderstwa w tle, nikt, kto morduje nie jest dobry a im wszystko uchodzi na suchom jeszcze bierzemy ich strone, a gdzie ta milosc? nie wiaodmo, czy ktos kogos kochal na serio, raczej nie. jedynie na mlodego pitta mozna sobie z przyjemnoscia popatrzec, cala reszta to kiepskie masowe kino

frugosz

Mnie się podobało. Dobre kino, dobry melodramat. Przyznam, wzruszyłem się w pewnych momentach, nawet nie dostrzegłem tego co pisze @ner, tak film mnie wciągnął. Serio, okropnie smutne wydarzenia działy się w koło Tristama... Pozdrawiam i polecam

frugosz

Sam nie wiem ile razy go już obejrzałem, ale gdy do niego wracam to zawsze towarzyszą mi te same emocję. Świetnie opowiedziana historia z b.dobrą obsadą i taką samą grą aktorską. Chce mi się więcej takich filmów :)

ocenił(a) film na 10
frugosz

zgadzam się z autorem tematu. Chciałbym do tego dodać że film zaskakuje (czyli nie jest przewidywalny) i za to wielki plus... wszystko pięknie współgra ze sobą w tym filmie. No i świetne zdjęcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones