PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 99 012
ocen
7,7 10 1 99012
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Prośba - zakończenie

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś mogłby napisać jak zakończył się ten film, bo nie wytrwałam do końca?

ocenił(a) film na 8
Naley

Porażająca inteligencja...
Polecam "szpadel" (to rodzaj łopaty), wykop nim dół 2m x 1m i głębokość 3 metrów, po czym wejdź do niego i połóż sie na dnie. Pierwszej osobie która zajrzy do niego i zapyta czy w czymś pomóc powiedz żeby zasypała dół (i Ciebie)
Stawiam sto do jednego że wczesniej ktoś zgodzi się Cie zasypać niż dostaniesz odpowiedź na Swoje pytanie...

ocenił(a) film na 8
Naley

zasypywać mi się nie chce

powiem tylko że film skończył się "dobrze"
to było dobre zakończenie

ocenił(a) film na 10
Naley

dajcie spokój człowiekowi... pod koniec filmu wywiązuje się walka pomiędzy Ludlowami a o'Bannionami, w której giną Tristan i Alfred. Pułkownik i One Stab wychowują synów Tristana i Isabel, a gdy chłopcy dorastają,w samobójczym ataku mszczą się na o,Banionach za śmierć rodziny. Tak kończy się ród Ludlow i tylko sędziwy One Stab zostaje aby przekazac opowieść innym. koniec.

ocenił(a) film na 9
arHitekt

<b> THE END </b>


arHitekt

HA!HA!HA!-gdzie Tyw widziales takie zakonczenie!!!???

ocenił(a) film na 10
bootboy72

Heeejjj, zepsułeś mi dowcip ;) Skoro nie dooglądała, to każde zakończenie dobre, a im bardziej dramatyczne, tym lepiej! :)

Naley

Litosci!!! Moze poprostu sprobuj jeszcze raz!Albo nie...odpusc sobie i obejrzyj ...Klan ;o)!

ocenił(a) film na 2
bootboy72

Ja to filmidło widziałam niestety, ale na szczęście już wyparłam je z pamięci. Pamiętam tylko straszliwe natchnione miny Brada Pita i jego filmowych braci, wydumaną intrygę i fatalną rolę A. Hopkinsa (oby nigdy więcej). Prawie tak fatalny film jak ekranizacja "Wichrowych wzgórz" z Juliette Binoche.

ocenił(a) film na 10
Tabitha

oszalał.

ocenił(a) film na 9
Tabitha

Troll czy bez guście?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones