PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 99 015
ocen
7,7 10 1 99015
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

rewelacyjny film?, niesamowity Hopkins i Pitt?, najpiękniejszy film o miłości? .. Niestety po obejrzeniu nie mogę tego stwierdzić. Tak, ja też żałuję!! co Wy widzicie w Bradzie czego ja nie widziałem? może dla mnie użalanie się nad sobą i robienie cierpientnika nie jest przemawiającą kreacją. chyba tak. Osobiscie uważam, że p. Pitta stać na dużo więcej (choćby Benjamin Button)!! p. Hopkins dla mnie ten film swoją rolą zniszczył! jednooki, prychający i wyglądający jak Dzwonnik z Notre Dame .. Ale ok. kwestia gustu. idźmy dalej .. zabicie Isabel - ( kula odbijająca się od skały .. - równie dobrze niedźwiedź mógł stać na skale, spowodować obsunięcie się jej i przez resztę filmu Pitt mógł pomścić swoją ukochaną, dać dzieci pod opiekę brata i żyć "między dwoma światami" pędząc bimber.
Nie byłoby fajniej ?! (: dla mnie 2 jaskółki w postaci Pitta i Hopkinsa dobrego filmu nie czynią ! pozdrawiam FILMOWEBowiczów!

ocenił(a) film na 4
trebuH_2

:))) prawie się zgadzam, ale Hopkinsa będę bronić. Dla mnie ten "Dzwonnik" był bezkonkurencyjny, zagrał faceta po wylewie, ale z jaką ikrą. Pitt... Benjamina Buttona nie widziałam, ale to co widziałam tylko mnie zdenerwowało :).
Nielogiczne zdarzenia w cenie.

ADEMIDA

no dobrze, zejdę z Hopkinsa, ale obiecaj mi proszę !!, że obejrzysz Benjamina i powiesz jak wrażenia, ok?
bo w wichrach równo w dół, ale za to w "Benku" klasa ...
czekam z niecierpliwością ! (:

trebuH_2

Hola, hola. Jak można nie doceniać tak świetnej jaskółki jaką jest Hopkins w tym filmie?! Jako starzec, którego nie obchodzi nic dookoła jest świetny! Brad może nie powala na kolana tą rolą, ale był w niej dobry. I nie ze względu na swoją urodę, ale na to jak gra. Wczul się, to widać. Rozumiem,że nie podobała Ci się fabuła, co jestem w stanie zrozumieć.

Jeśli chodzi o CPBB to w pełni popieram, jest w tej roli niezastąpiony.FENOMENALNY.
Naprawdę dobrze zagrał. Ale pragnę podkreślić,że oba te filmy dzieli ponad 15 lat różnicy, co równa się z większym doświadczeniem,wyczuciem i oddaniem danej roli.

Uważam,że w obu rolach jest BARDZO dobry.
Ale każdy ma swoje zdanie i prawo do tego aby je wypowiedzieć. :)

ocenił(a) film na 4
trebuH_2

Dobrze, obejrzę, mam nadzieję, że nie odchoruję :D

ADEMIDA

no i jak ???
obejrzałaś ???
odpisz bo będę myślał, że chorujesz .... (:
pozdrawiam !

ocenił(a) film na 4
trebuH_2

Ciągle brakuje odwagi :) ale niech będzie...poświęcę się dzisiaj :)

ocenił(a) film na 10
trebuH_2

nawet mi sie nie chce odnosic do poszczeglonych twoich "zarzutow" czy jak to nazwac. I mucha moze bzyczec bez konsekwencji.
patrzec na film, nie znaczy go ogladac, w przypadku tej marnej i histerycznej recenzji sprawdza sie to doskonale.
Nie ogladaj takich filmow, synu. Naprawde, nie. Szkodzisz sobie, a potem i innym.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Rory_OBrien

jeden z najlepszych filmów jaki oglądałem.Mało jest filmów ,które moa twemu filmowi dorównać.Twoje argumenty są wyssane z palca...tyle ci powiem.Genialna rola Anthonego Hopkinsa.

ocenił(a) film na 10
linkin14

sorry temu filmowi dorównać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones