PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11036}

Widmo

The Wraith
6,6 3 761
ocen
6,6 10 1 3761
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

go kilkanaście lat temu, to muszę powiedzieć, że był na prawdę odjazdowy!Efekty specjalne(jak na tamte czsy) były znakomite...moze fabuła zbyt prosta, ale co ważne film ten posiadał klimat S-F typowego tylko i wyłącznie dla lat 80-tych...;)

vanDee

Nie jestem pewien czy chodzi o ten filmik...miał tytuł chyba "Widmo" i ścigali się samochodami....tak? Oglądałem na VHS dawno temu...????

użytkownik usunięty
Michal1992

Od dawana szukam napisow do tego filmu jesli ma ktos je w posiadaniu bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz najlepiej tu

użytkownik usunięty

Jeżeli szukasz napisów są na www.napisy.info

użytkownik usunięty

a ja szukam sam film . :( moze ktos pomoze :) pozdro nr gg 1743693

ja też szukam tego filmu od dawna, jesli ktos moglby w jakis sposob zalatwic to bylbym wdzieczny gg:6400499

ocenił(a) film na 6
wodzu102

Jest do ściagniecia jako torrent ze stronki www.tdt.org.pl
Wystarczy kliknąc na link i miec jeden programik łączący typu:
Bit tornado, bit comet, bit torrent itp

ocenił(a) film na 9
vanDee

Jeśli macie na swoim kompie Emule to wystarczy wklepać "The Wraith" w wyszukiwarce programu i przystąpić do ściągania...

ocenił(a) film na 9
vanDee

dodam jeszcze od siebie, że to tylko jedna z opcji zdobycia filmu, nikogo nie namawiam;P

ocenił(a) film na 10
vanDee

Ja mam i film i sporo piosenek z niego, super klimat z tamtych lat. Jeden z moich ulubionych filmow, polecam

ocenił(a) film na 10
mike_3

Opis filmu jest bledny, nie wiem kto to weryfikowal, ale kiepsko film ogladal.

mike_3

jestem zainteresowany filem WIDMO z Chalim Shinem, zapłace za płyte VCD z nim. Przesyłka na adres, lub wplata na konto. Mój adres carlos777@o2.pl

ocenił(a) film na 10
carlosfreestyle

Mam divx z napisami . DVD wersji nigdzie nie ma w sprzedaży , nawet w wypożyczalni .

ocenił(a) film na 10
omega16v

moglbys mi go nagrac na CD i wyslac poczta zaplace Ci :) moje gg:2207004 mail: daro84@o2.pl czekam na odp. Pozdrawiam

daro84_2

jest np. tutaj
http://www.amazon.com/gp/product/B00008VGNJ/102-8103119-7776946?v=glance&n=130 [www.amazon.com/gp/produ ...]

Sedes_z_Bakelitu

Mam ten film sprowadzony z USA na DVD, ale niestety wydanie Platinum Disc nie posiada żadnych napisów.

ocenił(a) film na 7
vanDee

Świetny klimacik lat 80-tych (cudna muza!) - generalnie, bardzo dobry filmik. :)

PS - Skank: "Ale to ma kopa!" ;)

NYPD

film: ed2k://|file|The%20Wraith%20(1 987%20Sci-Fi%20Charlie%20Sheen ).avi|739016704|5C87C807916094 249017465953A4AF07|/
napisy: http://napisy.org/Szukaj/wraith/ [napisy.org/Szukaj/wrait...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones