PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1281}
3,9 54 153
oceny
3,9 10 1 54153
2,3 11
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum filmu Wiedźmin

1/10

ocenił(a) film na 4

Za to że zj..ali wszystko co tylko się dało.
Jeśli faktycznie Shitywood to zekranizuje osobiście wielkiego sukcesu się nie spodziewam.
Szczególnie jeśli miałby grać go Cage, który już nie stacza się po równi pochyłej, ale leci na łeb na szyje do wiadra szambem.

ocenił(a) film na 2
LordNeo

i to mialo premier światową wstyd straszny

ocenił(a) film na 3
LordNeo

Może kiedyś zrobią porządna ekranizację Wiedźmina. Wydaje mi się, że w Polsce było to zrobione w nieodpowiednim czasie, aktorzy nie najlepsi... A moze po prostu Polacy nie powinni brać się za takie rzeczy? To jak jakby w Polsce zekranizowano Gwiezdne Wojny lub Harry'ego Pottera. Wyobrażacie to sobie? Bo ja nie.

nattalien

mnie się marzy animowana ekranizacja sagi

ocenił(a) film na 3
bleidd_1650

OOOOOOOOOOOOOOOO TAK!

ocenił(a) film na 4
bleidd_1650

Świetny pomysł.

bleidd_1650

TA dajcie spokój ;p Jeszcze brakuje animowanego chędożenia;p I nie zgadzam się z nattalien. Aktorzy byli dobrzy,tylko scenariusz i efekty były do dupy

ocenił(a) film na 3
duli500

Może dobrzy, ale niekoneicznie pasujący do roli. Lub źle poprowadzeni przez reżysera, jak i zreszta cała reszta.

duli500

aktorzy może i dali rade ale całość zrobiona na odpieprz, jakby od niechcenia, scenariusz na podstawie opowiadań i napisany przez kogoś kto przeczytał chyba tylko opowiadania. ja bym chciał zobaczyć ekranizację całości nakręconą z rozmachem władcy pierścieni. ale myślę że nie ma co na to liczyć w najbliższym czasie. może za jakieś dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones