PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1281}
3,9 54 151
ocen
3,9 10 1 54151
2,3 11
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum filmu Wiedźmin

Film porażka.

ocenił(a) film na 2

Kiedyś obejrzałem ten obraz w kinie, mając duże nadzieje na dobre kino fantasy "made in Poland", niestety się zawiodłem, po raz kolejny udowodniono, że bez odpowiedniego budżetu i sprawnej realizacji, nie ma szans na tego typu filmy w Polsce, to co drażni w tym filmie to fatalne efekty specjalne, źle skonstruowana fabuła z wieloma wątkami, którą tylko fan Wiedźmina ogarnie, z ekranu wieje nudą, więcej jest gadania niż walk w wykonaniu tytułowego bohatera, aktorzy popisu nie dają (ale przyznaję, że Michał Żebrowski wyglądał całkiem nieźle jako Wiedźmin), ten film to niestety fatalna ekranizacja, nie pozostało mi nic innego jak sięgnąć po książki o Wiedźminie i poznać ten fantastyczny świat

ocenił(a) film na 1
LucasLang

kiedy tylko dowiedziałem się, że zamierzają zekranizować Wiedźmina, od razu wiedziałem, że to będzie syf i padaka, no i nie myliłem się.
do kina i tak poszedłem, bo chciałem być świadkiem kompletnej klapy.
nawet żebrowski jako wiedźmin był słaby, przede wszystkim dlatego, że był wtedy za młody do tej roli. Dopiero teraz mógłby się z powodzeniem wcielić w rolę Geralta, o ile oczywiście realizację filmu powierzyć ekipie zagranicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones