PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1281}
3,9 54 097
ocen
3,9 10 1 54097
2,3 11
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum filmu Wiedźmin

Nie mam nic do dodania

użytkownik usunięty

po prostu hejtuję bo jeszcze mnie cholera trzęsie. Takiej zbrodni się nie zapomina.

użytkownik usunięty

Ehehehe. Wyluzuj. Przeczytaj na uspokojenie książkę.

ocenił(a) film na 2

Polecam obejrzenie tego sparodiowanego filmiku by humor porawić:

https://www.youtube.com/watch?v=0aOp1p7e0d4

Pozdro:)

Tak, spartaczyli to totalnie :) Książka to arcydzieło, a serial...? Szkoda gadać.
Czekam, aż w końcu zekranizuje tę powieść ktoś, kto faktycznie się na tym zna i nie robi tego na 'odczep'...

ocenił(a) film na 1

Rozumiem. Przyłączam się do hejtu. Szczególnie po odsłuchaniu słuchowisk, które są po prostu literalnym odczytaniem tekstu słowo w słowo, widać, że książki AS'a to jest samograj. Spieprzyć go można było tylko z premedytacją.

ocenił(a) film na 1

na pohybel tfurcom!
;)

Hejt to przesadnie krytyczne podejście, które jest "nielubieniem dla samego nielubienia". Tutaj złość i niezadowolenie są konstruktywne, ugruntowane i zasadne, więc hejtu nie ma. Są za to należne baty.

ocenił(a) film na 1
cedwa

Można powiedzieć , że hejterami w tym przypadku są scenarzysta i reżyser i producent za takie podejście na odpierdziel bez przeczytania książki tylko komiksu zrobili pariodie wiedźmina . Z hejtowali oni tym filmem wszystkich fanów wieśka . Za każdym razem jak to oglądałem to jak wiercenie dziury w brzuchu .....

To ssij pałsko ❗❗❗ fajo

Dołączam się do hejtu. Byłam na premierze w kinie lata temu - never again!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones