PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1281}
3,9 54 153
oceny
3,9 10 1 54153
2,3 11
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum filmu Wiedźmin

słabizna

ocenił(a) film na 1

film jest niestety słabizną , nędznie zrobionym niby-tworem ekranizacją dzieła Sapkowskiego. Wiedzmin zasługuje na ekranizację w stylu Władcy Pierścieni

ocenił(a) film na 4
leszek52221

Jak na tanią, polską produkcję to i tak nie jest źle. Podwyższam ocenę, bo film jest już stary, ale nie obraziłabym się za nową wersję, właśnie tak, jak wspominasz leszek52221, w wielkiej ekranizacji. Gdyby ktoś to zrobił tak fajnie jak grę, to byłoby ukoronowaniem tej wspaniałej sagi. Jednak widziałabym to w produkcji zagranicznej, już nie naszej, bo wyszłaby kolejna kicha.

ramoneska

Jest zły ten film, nawet bardzo dla tych którzy czytali Wiedźmina (a raczej 2 pierwsze opowiadania przed Wiedźminem, bo na ich podstawie to zostało nakręcone)
Geralt jedynie wyglądał jak Geralt, ale nic po za tym.
Mam nadzieje, że Wiedźmin zostanie kiedyś zekranizowany z rozmachem, jak kolega wyżej napisał "w stylu Władcy Pierścieni", bo Wiedźmin na to zasługuje. Książka jest znana w wielu krajach, jeszcze gra na podstawie też jest rozpoznawalna (pewnie bardziej niż książka).

użytkownik usunięty
leszek52221

Ja też uważam, że Wiedźmin zasługuje na porządną ekranizacje. Musimy jednak przyznać, że w naszym kraju taka super produkcja jest niemożliwa. Niestety Wiedźmin już raz był u nas ekranizowany i wyszła z tego wielka tragedia. Byłbym w stanie przełknąć marnej jakości efekty specjalne, gdyby tylko fabuła trzymała się kupy, a postać Geralta była bardziej wyrazista, Na nasze nieszczęście w tym filmie zawiodło absolutnie wszystko. 2/10 jakie dałem tej produkcji to chyba i tak za duża ocena.

Mój Boże... oglądałam do tej pory serial i byłam lekko tylko zadziwiona, a wczoraj pokusiłam się na film-co tam, na własne ryzyko- no i cóż...zdębiałam. Ze zgrozy. Nic nie powiem na temat Żebrowskiego- jest ok, osobiście lubię go jako aktora, ale całość? Hm...pewnie zamysł był dobry, wyszło niestety źle.Szkoda. Może to -jak pisze Smookie-dlatego, że czytałam opowiadania...

ocenił(a) film na 3
leszek52221

Film jak film, ale gra wideo którą wypuścili to istna obraza boska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones