PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 214
ocen
7,3 10 1 45214
5,9 9
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Aby zachęcic do obejrzenia filmu. I ten w Polsacie spełnił swoje zadanie wzorowo. A do ludzi tworzących zwiastuny itp. nalezy wybrac najciekawsze, najlepiej zrobione, niedopowiedzone momenty, wrzucic najlepsza muzyke z tego filmu i dzieki temu zachecic do jego obejrzenia. Tu nie ma kłamania, ze film jest lepszy niźli jest w rzeczywistości. Zapowiedz to po prostu wybrane momenty. (nie mówie tu o niskim wrecz basowym głosie mężczycny, który mówi ze jest to najwieksze dzieło tego roku, choc jest juz po nominacjach do Oscarów i film ów nie dostał ani jednej, heh )

Mi sie film podobał. Nie sądzę, zeby zwiastun kłamał. Ale przyznac musze, ze dawał wielkie nadzieje :-) Tak sie własnie robi wzorowo zapowiedzi, zwiastuny i jak tam go sobie nazwiecie.

ocenił(a) film na 10
WojtaSz

Obejrzałam ten film tylko dlatego, że przypadkiem zobaczyłam jego zwiastun! Po opisie w gazecie raczej bym się na niego nie zdecydowała... ale zapowiedź tak mnie oczarowała, że nie mogłam go przegapić! I nie żałuję...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones