PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Tak były dwie siostry jedna była dobrze ułożoną dziewczyną ,miłą i pogodną i grzeczną .Miała dom i rodzinę kochającą i lubiła grać na fortepianie no cóż nagle została porwana i spotkała ją tragedia ,druga była inna i miała inny charakter co nie znaczy że nie miała dobrego serca i nie chciała odnaleźć swojej siostry .No więc tak obie były ofiarami tego samego psychopaty którym był ten pan co był nauczycielem gry na fortepianie :(.No więc tak tą dobrą i dobrze ułożoną odnalazła jej siostra pod koniec jej z trumny wydostała ,tak więc w połowie filmu widzimy jak ta druga pojawia się w domu tej swojej siostry tak więc nie ma nogi i romansuje w łóżku z jej chłopakiem tak więc tańczyła na rurze i miała też problemy tak więc było coś tam że miała coś z palcem,no więc nagle coś zrobiono że ta druga co została porwana nagle znikła a pojawiła się jej siostra jej przeciwieństwo ,siostra ta nie zdawała sobie sprawy że ma bliźniaczkę tak więc zaczęła jej poszukiwać .No więc tak jak powyżej i tamta i ta zostały ofiarą tego samego nauczyciela gry na fortepianie który to najpierw porwał tą grzeczną ,potem w szpitalu jak wiadomo była już ta druga co była wzięta za tą pierwszą .Jednak rodzice ją rozpoznali że coś jest nie tak no cóż zobaczyliśmy sceny z przeszłości tej gorszej że tak powiem siostry no więc taka zagmatwana historia to była.Tak więc w filmie zaciekawili nas na pewno tą pierwszą dziewczyną a nagle potem tą drugą .Tak więc ta co walczyła z tym psychopatą to była ta co tańczyła na rurze .

ocenił(a) film na 8
Kinematograf

Kinematograf wcale o to nie chodziło. poczytaj tu http://www.filmweb.pl/film/Wiem+kto+mnie+zabi%C5%82-2007-391799/discussion/nie+r ozumiem+filmu...+%28,1299375 lub tu http://www.filmweb.pl/film/Wiem+kto+mnie+zabi%C5%82-2007-391799/discussion/Aubre y+Dakota+-+Prawdziwa+histora+SPOILERY!!!,711739

Ruby_in_Gold

no dzięki trochę przeczytałem ale nie wszystko bo trochę tego za dużo jest XD . No cóż ale to co ja opowiedziałem to też jest prawda i nie przekręciłem ani nie zrozumiałem zle tego filmu poprostu scenariusz był trochę zagmatawany i troche było to skomplikowane ale tak to dobry film ;). Tak jak powiedziałem powyżej ta grzeczna siostra jest tylko na początku filmu i pod koniec kiedy ta gorsza ją odkopała i leżały koło siebie :) Tak więc ta co była tancerką w klubie ta druga siostra podobna była identiko do tamtej dlatego rodzice tamtej byli pewni że to ich córka i że ma tylko jakiś uraz z głowa że zapomniała kim jest czy coś ;( no i właśnie tamta dopiero poznała życie swojej siostry tak więc prawdziwą zaginioną siostrę odnalazła ta druga siostra a tą zaginioną odnalezioną była ta odrzucona ;(. Bo zresztą jak tam napisano w tym temacie co mnie podałeś / dałaś matka tej zaginionej dziewczyny powiedziała prawdę tej drugiej dziewczynie poprostu stały się ofiarą tego samego koleśia może on też je pomylił i nie wiem ale nie chyba wiedział że tamta jego uczennica ma siostrę zresztą sam już nie wiem ;( ta zaginiona poprostu przeleżała cały czas w trumnie a kaleką została nie ta co trzeba ? tak rozumieć mam ? no cóż naprawdę cieżko to złożyć trochę w całość ;(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones