PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823827}

Wilcze echa

Le chant du loup
6,8 12 101
ocen
6,8 10 1 12101
7,7 6
ocen krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

Jestem świeżo po seansie kinowym filmu 'Wilcze Echa", kapitalna fabuła, świetnie nakręcony, rewelacyjna gra aktorów, piękna muzyka, od pierwszej minuty trzymający w napięciu. Tematyka "Czerwony Październik" , "Karmazynowy Przypływ". Jestem mocno zaskoczony, i dawno tak dobrego kina nie widziałem (a po europejskim/francuskim nie spodziewałem się tym bardziej). Polecam i teraz wiem dlaczego na filmweb ocena 7.8. Nie chce wchodzić w zagadnienia fabuły, bo nie chce za wiele zdradzać. Ogólnie dla mnie kawał dobrego filmu, błedny jest gatunek dramat, bo to thriller !!!

ocenił(a) film na 3
mcgreat

Bardziej bym ten film umieścił w gatunku bajka! Porównanie go do Polowanie na Czerwony Październik lub Karmazynowy przypływ jest wręcz grzechem! Ilość absurdów w tym filmie jest niewiarygodna

mcgreat

Z tą genialnością to bym nie przesadzał. "Das boot" i tak żaden film dotąd nie przebił i pewnie długo nie przebije jeśli chodzi o wiarygodność, realizm, klimat i grę aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones