PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482051}

Wirtualne sny

Virtuality
5,2 1 256
ocen
5,2 10 1 1256
Wirtualne sny
powrót do forum filmu Wirtualne sny

nastawiłem sie na ciekawy film sci fi a tu lipa skonczył sie w najciekawszym momencie nic nie zostało wyjasnione kto zabił kto majstrował przy tych wirtualnych okularach a może to coś w stylu odyseji i kompy sie zbuntowały ale co tu gdybać jak nigdy sie nie dowiem żałuje że ogladałem! gdybym wiedział że to pilot nie obejrzałbym

ciekawi mnie tylko po co canal + go wyemitowała skoro z komentarzy innych użytkowników wynika że serialu nie bedzie ten film to zapchaj dziura ramówki

nie polecam! no chyba że ktoś nagra końcówke filmu wtedy bedzie miało to jakis sens

ocenił(a) film na 1
Bzium_3

No właśnie. Kiedy po prawie dwóch godzinach nuuudy coś zaczyna się dziać, film się kończy. W dodatku znów to kretyńskie prowadzenie kamery a'la Battleships 2000. Kamera niby prowadzona "z ręki", ujęcia zza pleców, szybkie najazdy, ręce się operatorowi trzęsą jak po flaszce. Nie wiem, co za idiota wymyślił, że to jest fajne. A inni to kopiują. Jak dla mnie 1/10.

AJGOR_2

no widzisz, ziom, różni ludzie, różne potrzeby, różne zestawy panvitan
domyślam się, że chodzi Ci o nowy Battlestar Galactica, który znudził mnie niesamowicie, jednak praca kamer przykuła mnie na dłużej, jak i w tym przypadku
wolę takie sceny niż sztywne i utarte przypominające dokument na discovery :P

Bzium_3

okej, noi kto widział wie co się wydarzyło na końcu. ale to co stało się później jest jakieś takie nie fajne jak na zakończenie. poza tym nie lubię pokoju zwierzeń z big brothera i relacjonowania wtedy jak na discovery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones