PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 431
ocen
7,8 10 1 181431
7,5 44
oceny krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

Na film trafiłem przypadkiem. Wstyd się przyznać, ale do dzisiejszego dnia o nim nie słyszałem. Zachęcony dobrą oceną, przychylnymi recenzjami i obsadą postanowiłem go obejrzeć. Na największą pochwałę zasługuje chyba rola McConaughey i Leto. Są genialni. W pełni zasłużone zreszą Oscary. Tematyka filmu również ciekawa i na czasie w dobie, kiedy koncerny farmaceutyczne zbijają fortunę na naiwnych pacjentach wciskając im różnego rodzaju "leki". Jedyny minus to przedstawianie w moim odczuciu homoseksualizmu jako coś zupełnie normalnego nie ujmując oczywiście świetnej roli Leto jak już wspomiałem wyżej. Ogólnie film ciekawy i godny polecenia.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Kibol92

Aktorzy są genialni ! Masz rację. Pięknie to opisałeś. Jestem tego samego zdania co Ty. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Kibol92

Całokształt obrazu psuje niestety właśnie homopropaganda, o czym wspomniałeś. Pod względem technicznym, artystycznym, film na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones