PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 337
ocen
3,2 10 1 19337
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

pokażmy ilu nas jest, powiedzmy dość tym beznadziejnym aktorom i reżyserom oraz debilnym fabułom. Niech zaprzestaną zanieczyszczać kina takimi gównianymi produkcjami. Kiedy ten syf się skończy? Czy polskie kino wróci do dawnej świetności?

ocenił(a) film na 1
Shoother

Zgadzam się w 100% Stop badziewiu! Zwracam się do sponsorów którzy wspierają takie produkcje: przestańcie finansować takie gowna. Lepiej kasę przeznaczyć na pomoc biednym!

onaaa1979

Zgadzam się i popieram

onaaa1979

Popieram was w 100% i podpisuję pod waszymi argumentami wszystkimi dłońmi i stopami.ps.-nich wrócą prawdziwe dzieła sztuki spod znaku Kieślowskiego...dobrze że w tym roku będzie premiera nowego filmu Koterskiego....bo to wszystko to już prawdziwa bida z nędzą.

ocenił(a) film na 1
warner_666

Tyle, że te jego filmy są dla widza z głową. "Wszyscy jesteśmy chrystusami" ukazał nie tylko aspekty filmowe, ale też to jak durna publiczność siedzi na takich filmach i się śmieje z tego co zdaniem twórcy nie miało być śmieszne. To będzie ciężki temat na forach. Za ciężki dla tępych umysłów. Nie to co tutaj gdzie sytuacja jest klarowna.

Jednak czy uważacie, że sprawiedliwe jest dawać filmowi 1 bez obejrzenia go? Może zasługuje na 2 albo 3?

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
Shoother

Trochę wstydziłam się oceniać,ale ponieważ żaden film w życiu nigdy mnie tak nie rozczarował-> dla potomnych-> 1.
Rewelacji się nie spodziewałam,ale to była totalna katastrofa. Z dopłatą nie wybrałabym się po raz drugi. Szanuję swój czas.

ocenił(a) film na 1
Shoother

dokładnie, 1 z urzędu się należy

ocenił(a) film na 1
Shoother

To gówno nie zasługuje nawet na 1. Totalne dno, mniej niż ZERO

ocenił(a) film na 1
wujek_bob

Popieram!

ocenił(a) film na 1
Shoother

zdecydowanie najgorszy "film" na świecie. Jak można w ogóle wpaść na pomysl nakręcenia czegoś takiego?!

Shoother

Dałem 1 bez wahania po obejrzeniu tego "filmu". Czemu na takie gnioty jak ten czy Kac Wawa kasa się znajduje a na wartościowe projekty np. Hardkor 44 Tomasza Bagińskiego funduszy nie ma?

Czy społeczeństwo naprawdę potrzebuje takich bezwartościowych i nieśmiesznych produkcji jak ta?

ocenił(a) film na 2
xtomix

daję naciągnięte 2. Tylko i wyłącznie z żalu do sytuacji polskiej komedii. Właściwie nie ma już czegoś takiego. Jest tylko polska żenada. Smutne.

ocenił(a) film na 2
Asmelle

Ja dałem 2 tylko ze względu na pracę montażystów, oświetleniowców itp. ludzi z ekipy, bo reżysera i scenarzystkę postawiłbym przed plutonem egzekucyjnym.

ocenił(a) film na 2
Krytykant

O, racja! O tym będę pamiętać, jak będę chciała kiedyś dać jedynkę. Ekipa nie jest winna, że film to totalne dno. Ci ludzie pracują jak przy innych, wartościowych produkcjach, a ich praca nie jest doceniana przez denny scenariusz. Smutne.

ocenił(a) film na 2
Asmelle

Dałem marne 2, bo ciut lepszy od Gulczasa. Ale film porażka, scenariusz wart potępienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones