PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 337
ocen
3,2 10 1 19337
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Myślałem, że Weekend Cezarego Pazury jest dnem, ale widzę, że polskie kino może upaść jeszcze niżej. W międzyczasie był jeszcze Och Karol, który przy tym gniocie jest w miarę normalnym kinem. Polscy producenci chcą nas przyzwyczaić do tego poziomu kina, poziomu dylematów moralnych i poziomu żenującego dowcipu. Zapominają, że jest jeszcze zagraniczne kino, które boleśnie pokazuje nam gdzie jesteśmy z naszymi produkcjami. Z polskim kinem jest jak z polską piłką kopaną, za każdym razem myślę, że osiągnęło już dno, ale po chwili się przekonuję, że może byc jeszcze gorzej.
Poprzednik napisał, że jest to film zrobiony na zlecenie reklamodawców. W żadnym zagranicznym filmie nie widziałem takiej nachalnej i głupiej reklamy w kinie.
I jeszcze Ibisz w tym wszystkim, coraz młodszy i głupszy.

ocenił(a) film na 1
Jue_2

Dokładnie. Człowiek myśli, że już gorzej być nie może a oni wyskakują z czymś takim. To już nawet nie było dno. Film żałosny, gra głównej bohaterki to po prostu tragedia, a rola pedałowatego przyjaciela spieprzona maksymalnie (bez urazy dla Wojtka bo lubię go w USTA USTA). A że teraz scenariusz piszą sponsorzy to swoją drogą. Później się dziwią, że ludzie ściągają filmy z neta, a weź idź na taki gniot i jeszcze zapłać tyle kasy za bilet i popcorn z nachosami ;/ żal

ocenił(a) film na 2
pinapuru

zgadzam sie ten film porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones