PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 013
ocen
6,3 10 1 14013
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Który był waszym ulubionym?

użytkownik usunięty

Mój - Leonardo - bohater mojego dzieciństwa :D

Oczywiście, że Donatello :) Mądrala i wogóle xD

ocenił(a) film na 9
candy_mountain

Mike.. zawsze luzak.. tylko w tym filmie trochę go na głupka wystylizowali.. ale to jego "dude" i "kałabanga!" jest nadal jedwabiste

ocenił(a) film na 10

Rafael;P

James_Bond_3

Michaelangelo ;P i jego nunchaku ;]

James_Bond_3

Mój ulubiony bohater to Leonardo bo jest fajny

Kinomaniak20

Oczywiście że Leo. Przywódca i ma miecze moją ulubioną broń.

Natomiast grając na pegazusie w żółwie II zdaje sie aby mieć szanse przejść całość trzeba było grać Mike'ym ponieważ miał zarąbisty super atak. Kto grał to wie. :-)

donatello oczywiscie. i pizza

donatello oczywiscie. i pizza

ocenił(a) film na 7
vjaderrr

Jak dla mnie Raphael... taki buntowniczy :D

Oczywiście pomarańczowy był i jest - The Best. Uwielbiałęm jego humor i wspomniane nunczako

mam ta bajeczkę na kompie... wszystkie odcinki :) ponad 10GB :)<z torrentów>

p3pan

moi bracia lubili leonardo, ale ja donatello;]

ocenił(a) film na 8
p3pan

Chcesz może sprzedac te 10 gb? proszę o kontakt gg: 2784687

ocenił(a) film na 9

z tego co pamientam najbardziej lubiłem Donatello.szalenie ironiczny był.he:D Qłabangaaaa!

inlegal

donatello:)

nenyaaaa

Może ktoś podać mi po krótce, kolor każdego żółwa jego imie i jednozadniową charakterystykę?:) ostatni raz glądałam te bajki dawno w dzieciństwie, i chciałabym przypomnieć sobie zanim obejrzę film:) będe wdzięczna:D

Willow_2

Hmm koloru to oni byli wszyscy jednego -- ZIELONEGO. Chyba, że chodzi ci o opaski :-)

Niebieski --- Leonardo -- posługiwał się dwoma mieczami. Przywódca o ile dobrze pamietam.

Fioletowy --- Donatello --- posługiwał się kijem, bardzo mądry, raczej taki naukowiec.

Pomarańczowy -- Michalangello --- posługiwał się ninjakami, uwielbiał pizze oraz był bardzo zabawny.

Czerwony -- Rafaello -- posługiuwał się sztyletami ninja -- też jeden z waleczniejszych żółwi zaraz po Leo.

MackKL

Dzięki, jasne, że chodziło mi o opaski, taki skrót myślowy;)
Teraz już pamiętam, że moj ulubiony to był pomarańczowy - Michaelangello:) Miał świetne teksty - no i pizza, jak miło przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, pamietam, że uwielbiałam tą kreskówkę :)

Willow_2

Wdzę, że opinie sa zróżnicowane, to fajnie, bo pokazuje, że twórcom udało sie stworzyć dla każdego żółwia inny charakter:)

MackKL

Do niektórych: ten z czerwoną opaska to Rafael a nie Rafaello (to takie kuleczki:p). Zawsze lubiłem Michalangello z jego tekstami, luzackim stylem bycia i walką z pomoca nunchaku. Ale najlepszy chyba był Rafael - najbardziej ludzki, no i tez miał fajną broń - sai

Michaelangelo najbardziej wyluzowany :) COWABUNGA !!!

Jak z kumplami na podworku bawilismy sie w Zolwie Ninja to zawsze bylem Donatellem, lubilem go za to, ze opracowywal pojazdy i inne technologie dla zolwi a takze spokoj i rozsadek w trudnych chilach :)

użytkownik usunięty

Michelangelo :D od zawsze na zawsze :D

Donatello mój ulubieniec i najbardziej niedoceniony, bo zawsze serial kręcił się wokół Leo i Rafa.

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam wszystkich :D Ale moim ulubionym był od dziecka Donatello zaraz po nim Leo :P

evelina

Mój wybór chyba padnie na Leonardo, bo mój Tatko ma na imię Leonard :P

ocenił(a) film na 9

Dla mnie jak najbardziej LEONARDO is The Best

ocenił(a) film na 8

Donatello. Tylko w tym filmie głównie akcja była skupiona na Loe i Raphie. Niestety...

ocenił(a) film na 8

haha oczywiście Michalangello, zawsze na luzie. fakt, w filmie zrobiony trochę na głąba, ale fajnie jest zrobiona scena w której zjeżdża na desce do domu ;]

ocenił(a) film na 7

Raphael, bo nigdy nie pasował... taki outsider i w ogóle imię nawet się nie rymuję ;) Poza tym oryginalne Żółwie Ninja wszystkie nosiły czerwone opaski więc najbliżej mu do komiksowego pierwowzoru.

ocenił(a) film na 10

Mój ulubiony to Donatello. Taki ironiczny, spokojny, opanowany, bystry, a także wojowniczy! Łączył w sobie wszystkie najlepsze cechy ;) Poza tym jak bawiliśmy się z kumplami w żółwie ninja to zawsze byłem Donatello i projektowałem jakieś pojazdy albo lasery, to była zabawa! Uwielbiam żółwie i zawsze pozostaną jakąś częścią mnie... już nie mogę doczekać się filmu. Na szczęścię będę miał go już dziś ;)

ocenił(a) film na 7

Rafaello :D:D ..........................

daber

Mike angelo - poczucie humoru i wogóle.
Później Rafael - zaciętość i hardość.

Ja mam trzech braci...i kiedyś każdy z nas dostał po takim"Żółwiu"
mi akurat przypadł Rafael(no i to jest mój ulubiony)

ocenił(a) film na 8
klapek0

MIKE-LUZIK ŻUŁW KOMKSY,PIZZA I WALKA
na 2 mijscu RAFAEL!!!

rozrabiak1

Jak dla mnie to Don i Leo, kij Dona fajny... tak jak miecze Leo xD

ocenił(a) film na 4
Zak_6

Kiedyś to były czasy gdy byłem fanem żółwi. :D Miałem komiksy które można było rozkładać i z tyłu był plakat z jedną z postaci hehe ;) miałem też figurki.
To były czasy żółwie w TV, Spiderman, transformersy i inne takie seriale były na topie.;) Był okres gdzie ludzie wymieniali się filmami na vhsach a tam królowały filmy kung fu i różne o sztukach walki, a żółwie były taką wersją dla młodszych widzów. Kiedyś mimo wszystko wyglądało to lepiej lepszy był serial dobre gry z ich udziałem na automatach na żeton nawet na Pegazusa była wersja na ringu którą większość zna i grała. A teraz nawet filmu nie potrafią zrobić nie mówiąc o grach które zawsze mają tak niski poziom, że sprzedaje się tylko z sentymentu albo dlatego że wszyscy znają żółwie.

PS: Mój ulubiony był Michelangelo i jego monczako.

BigBoss

<up>
pamiętam te czasy... to było coś :D

ps: mój ulubiony to Donatello

ocenił(a) film na 9

RAFI oczywiscie:)
ma swoj charakterek a do tego dal niezly wycisk Leonardo ktory myslal ze jest rewelacyjny (czy ja sie za bardzo nie wczuwam?:)

Aschette

Kiedy mu dał wycisk? W filmie?

Z dzieciństwa za dużo nie pamiętam, ale jak niedawno zaczęłam z powrotem oglądać TMNT, to ulubiony był Mike - Zawsze luzak, miał świetne odzywki i w ogóle super. Ale świetny tez jest Raph - zwłaszcza, jeśli wyraża się o Mike'u, lub z nim rozmawia:)

ocenił(a) film na 5
NightHawk_50C

w przedszkolu zawsze byłem Michelangelo luzacko i z monczako ...<lol>

Jak dla mnie to naj naj jest Rafael. Zawsze i na zawsze. Jest świetny. Zawsze mi się wydawało, że odrobinę niezrozumiany przez braci - zwłaszcza Leo, no i przy tym taki tajemniczy =) Zaraz po nim jest Mike (DUDE!), potem Donnie, a na samym końcu Leo. Jakoś nigdy nie miałam do niego przekonania, chociaż miecze mi się podobają =)

pinka1801

A ja najbardziej lubiałem Rapha - za te SAI ;D

Michelangelo :D normalnie taki luzak i wesołek, że szok :D

ocenił(a) film na 7

Michelangelo of course ;D Wymiata "dude" ;p

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Jack

Ja lubiłem wszystkie żółwie

Leonardo

ocenił(a) film na 7
1234567892

zdecydowanie Michelangelo ;) za poczucie humoru :D

GOŚĆ W MASCE HOKEJOWEJ ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones