PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 073
oceny
7,8 10 1 98073
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Tom Hardy

ocenił(a) film na 8

Świetna rola, byłem wbity w fotel oglądając jego wyczyny. Genialnie poradził sobie ze swoją
postacią po przeżyciach.

mejki

Całkowicie się zgadzam z powyższą wypowiedzią. Tom Hardy zagrał wybitnie swoją rolą. Z resztą wszyscy główni bohaterowie zagrali świetnie. Jest to jeden z najlepszych filmów o sztukach walki jaki oglądałem. Polecam każdemu!

ocenił(a) film na 10
mejki

zastanawiałem się czemu nie dostał nawet nominacji, bo jak dla mnie rola Oscarowa.

ocenił(a) film na 8
divajd

Bo musial brac sterydy, a to jest dalej tabu. Rola fenomenalna.

ocenił(a) film na 10
grzesznik_3

widzialem jego trening, nie wygladalo na to, aby bral.

ocenił(a) film na 10
divajd

Brał czy nie brał - zagrał genialnie :D Zawiodłem się trochę końcówką (według mnie powinien wygrać). No, ale film świetny.

ocenił(a) film na 8
LaayneStaley

Pewnie, ze powinien wygrac. Reszta jego walk byla zupelnie jednostronna, wiec logicznie powinien wygrac, ale wtedy koncowka nie bylaby taka swietna. Bylem zachwycony. To tak jakby dopiero po slowach "kocham cie" itp mogl wybaczyc bratu.

ocenił(a) film na 8
divajd

Zobacz syfy na plecach. Ponadto branie sterydow nie pozwala olewac treningow. Ja tez widzialem jego trening. Nie mam dowodow, ale jestem pewny, ze bral. I wcale tego nie potepiam.

divajd

Oni wszyscy jada na koksie, tylko nie kazdy sie przyznaje:) Kiedys, gdzies w necie znalazlem wywiad z trenerem Brada Pitta (w czasie krecenia Troi) - ten to dopiero pol apteki zjadal dziennie:)

mejki

Myślałam ,że po Bronsonie Tom Hardy nie przebije sam siebie. A jednak. wielka kreacja, wspaniałe emocje

ocenił(a) film na 9
tala1987

Zdecydowanie 8/10. Film bardzo dobry, ciekawa historia. Tom Hardy jak zawsze znakomity, świetna rola dlatego oczko wyżej w ocenie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones