PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687674}

Wolny strzelec

Nightcrawler
7,5 129 390
ocen
7,5 10 1 129390
7,2 42
oceny krytyków
Wolny strzelec
powrót do forum filmu Wolny strzelec

Gniot

użytkownik usunięty

Przyznam szczerze, ze nie wiem czemu ludzie zachwalają tak denny film oraz skąd taka wysoka ocena... ode mnie 2/10 za mustanga :D

ocenił(a) film na 8

Dodge Challenger a nie mustang znawco... :)
Jak na filmach znasz sie tak jak na autach to nic dziwnego, ze 2/10.

ocenił(a) film na 7

Denny hahahaha Idź oglądać bajki dla dzieci gdzieś indziej a prawdziwe filmy zostaw w spokoju, proszę :D

ocenił(a) film na 8

Logan03: eat shit and die

Mustanga? Co brałeś? To Challenger.

ocenił(a) film na 8

To jest Mustang

http://www.stunningvehicles.com/wp-content/uploads/2014/07/Ford-Mustang-11.jpg

A to Challenger

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c1/Dodge_Challenger_RT_--_03-31- 2011_1.jpg

Zastanów się nad sobą.

ocenił(a) film na 5
johndoepower

Potwierdzam

ocenił(a) film na 8

Ale żeś się ośmieszył, znawco kina i samochodów!

ocenił(a) film na 8
FILioza

Każdemu matołowi, który używa słowa "gniot" na tym forum mam ochotę dać w pysk. Posrane trole z multi kontami.

użytkownik usunięty
ciosina

gniot to gniot internetowi ryceże, czyrzby prawda waz zabolala?

ocenił(a) film na 8

weź idź stąd posrańcu

ocenił(a) film na 8
ciosina

Walić w pysk i patrzeć czy równo puchnie!

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
FILioza

Po twojej profilowce widze, ze wlasnie taka metoda kierowal sie twoj ojciec hehe

ocenił(a) film na 9

A ja z ogromnym szacunkiem podpiszę się rękami i nogami pod tym, co autor tematu zamieścił powyżej. Ten film to kompletne nieporozumienie, stąd też jakże niska moja ocena (9/10). Gra aktorska oraz montaż widywałem lepszy w produkcjach klasy ZX, piszę to zupełnie szczerze jako znawca kina od 3 miesięcy (mało kto ma taki staż tutaj). Reżyser spartolił robotę jak F.F Coppola a.k.a Zemeckis przy Foreście Gampie. Mój wujek jeździł lepszymi samochodami a ten tutaj to złom, nawet ze szwagrem byśmy mu ramy nie wyprostowali, bo to złom. Generalnie to bardzo kiepskie kino, nie sugerujcie się wysoką oceną, bo to jest w skali niemieckiej (czyli od końca dla niekumatych), elo, pozdro 666.

użytkownik usunięty
Dark_Sider

Polej ode mnie dla szwagra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones