PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4651}

Wspólnota

Communion
5,7 1 284
oceny
5,7 10 1 1284
5,8 4
oceny krytyków
Wspólnota
powrót do forum filmu Wspólnota

Wspolnota to dlamnie film wyjatkowy i bardzo dobry. jestem w gronie milionów ludzi ktorzy wiedzą ze UFO istnieje (dzisiaj nie mowi sie o UFO że sie w nie wierzy teraz to kwestia wiedzy. wystarczy odpowiednio duzo sie w tej materii dowiedziec i przedewszystkim mieć cheć sie dowiedzieć). Jestem tez w gronie setek tysiecy a moze wiecej ludzi ktorzy mieli kontakt z UFO (jakies 10 lat temu wraz z grupą kilku ludzi obserwowalismy w bialy bechmurny dzien na niebie niedaleko nas obiekt bez okien śmigieł skrzydeł znakó świateł.. jak owalna kostka mydła cała z metalu odblaskowego). Filmy oparte na prawdziwych zdarzenia z UFO mozna liczyc na palcach jednej ręki :( Communion, Fire In The Sky, Intruders, Night Skies..i to wszystko..) Dla ludzi insteresujacych sie UFO to najlepsze filmy o kosmitach jakie można nakręcic! Natomiast świat filmowy zasypuje nas pierdołami wymyślonymi z tyłka. jak Marsjanie Atakują, Obcy (obcy jest super ale wymyślony), Dzien niepodleglosci, District i tak dalej mozna by wymieniac dzisiatki filmów...
W sytuacji kiedy filmowcy potrafią nawet kłamać w filmach ze jest oparty o prawdziwe wydarzenia (naprzyklad Paranormal Activity i inne ciulstwa) poto zeby w widzu wywołać strach.. to mam pytanie poco straszyć wymyślonymi kosmitami i dichami? Nie lepiej Straszyc ludzi filmem o UFO ktory jest oparty o prawdziwe wydarzenia??

W świecie UFOlogi jest wiele niesamowitych ksiazek jak np Przypadek Betty Andreasson, Ufo nad pascagoulą i wiele wiele innych. Są w nich niesamowite sceny i klimaty... Tyle dobrego materiału na niesamowite i ciekawe filmy sie poprostu marnuje... Dlaczego? Bo trzeba zalewać rynek Typowymi powielanymi schematami z Hollywood. Poco szukac świeżości.. popadajmy w schemat i powtarzalnosc...

jak wy uważacie?

PS: dla tych chcących napisac ze ufo to bajka.. prosze sie najpierw zapoznac z dokumentalnym serialem ANCIENT ALINENS ktory trwa 50 godzin.. Obejrzeć na Youtube Disclosure Project ... i potraktowac to dopiero jako krople w morzu tego co sie mozna w tym temacie dowiedziec...

Ja powiem krócej UFO istnieje ponieważ to każdy niezidentyfikowany obiekt latający, jeśli chodzi o samych kosmitów to jest to również pewne że gdzieś tam sobie mieszkają i są na zdecydowanie wyższym poziomie cywilizacyjnym i jeśli kiedyś dojdzie do kontaktu to oni się zkontaktują z nami a nie z nimi.To nie jest już wiara to oczywistość. Wystarczy przeanalizować ile jest galaktyk we wszechświecie i gwiazd w takiej galaktyce i wokół tych gwiazd ile moze być planet na których mogło by życie się rozwinąć. Nie jesteśmy wyjątkiem na skale wszechświata :D To pewne.

cooldi

A jesli kosmici sa na nizszym poziomie cywilizacyjnym? Jesli to my ich kiedys najedziemy?

ocenił(a) film na 7

Ancient Aliens super serial obejzalem 4 sezony polecam tez UFO Hunters tez produkcji kanału History , z twoich wymienonych Fire in the Sky jest super a z ciulstw to najwiekszym jest Battleship , Skyline

xbox720

"Fire in the sky" reklamowane jest jako fil na faktach, ale niestety nie opowiada z wiernością "przygody" Travisa Walton`a.

Zgadzam się z opinią cooldi , zwyczajnie statystyka nie pozwala , żebyśmy sami byli we wszechświecie , to więcej niż pewne. Ale nigdy nie wierzyłam i nie uwierzę w bajki o których pisze np. pastfm czyli to , że widziałeś latającą kostkę mydła itp. Nie sądzę , że kłamiesz , raczej tak bardzo wgłębiłeś się w temat , że twoja wiara w UFO jest niepodważalna , w końcu poświęciłeś 50 godzin na sam serial , a pewnie nie był to jedyny po który sięgnąłeś już nie mówiąc o filmach :) sam sobie wdrążyłeś wiedzę o UFO , bo skąd np. możesz być aż tak pewny że film Communion opisuje istoty pozaziemskie a Obcy np już odbiega od stanu rzeczywistego ... ? wypowiadasz się o kosmitach tak jakbyś przeczytał o nich podręczniki i skończył odpowiednie studia itp itd a to zagadnienie nie jest przecież jak biologia czy matematyka. Dlatego właśnie wysnute przez ciebie tezy zakrawają o śmieszność ... zasadniczo chodzi mi o to - dlaczego jesteś przekonany o swojej wiedzy na temat UFO ? Wydaje mi się , że w tej dziedzinie nie możesz być niczego pewien...

użytkownik usunięty
Veiller

po wielu latach pewne rzeczy są juz po prostu oczywiste w tym temacie. nie ma mozliwosci by ufo nie było prawdą. A tłumaczenie tego ze moze to tajna technologia wojskowa to śmiech na sali. Zjawisko to istniało od bardzo dawna. Naprzyklad w roku 600 którymś. nad jednym miasteczkiem 2 metry od wiezy kościoła zawisł latajacy spodek. Zebrał sie tłum i godzinami z bliska obserwował ten talerz. Potem ksiądz w niedziele na kaaniu powiedzial ze to znak od Boga. Krzysztof kolumb nawet na morzu zobaczył USO. Skrybi opisali to a potem mial prechlapane u świętej inkwizycji ponieważ zjawisko to skojarzył z inną religią (dokumenty pewnie są ukrywane w watykanie). Pozatym mozna doszukac sie SETEK i tysiecy dowodów w mitologiach czy wykopaliskach ZAKAZANEJ archeologi (oczywiste jest ze nawet w archeologi pewne fakty sa przemilczane). WYkopano figurki sprzed tysiecy ktore sa z kamienia i ukazują latające talerze i istoty o wielkich oczach. W Wedach są wprost opisy że bogowie przybywaja z innych wymiarów maja wielkie oczy i latające talerze. pierwsze religie mówiły zawsz o bogach z kosmosu. kilka set lat temu nad jednym miasteczkiem (francja lub włochy) wydarzyla sie nawet bitka 2 rodzajów statków ufo na oczach ludzi. Całe miasteczko rano obserowało jak rozne latające pojazdy strzelaja do siebie nawzajem. wybuchają. Zdarzenie malaowano na wielkim papierze który wtedy był niczym plakat (pierwsza wersja gazety miejskiej) i zachowało sie to w muzeum do dzisiaj... Mozna tak wymieniac godzinami. BYŁ czas tysiace lat temu kiedy ONI żyli wśród nas (zstawiali nas i przybywali inni) duzo by o tym mówić. O ludzi toczono nawet wojny i wskutek tego jest tak jak jest. Oficjalnie uznaje sie że to bajki... ale mozna by tak opowiadac godzinami.

użytkownik usunięty

PS: jednym z powodów odcinania ludzi od wiedzy o tym co sie dzieje w kosmosie a nawet tutaj u nas. jest kontrola nad ludzmi. POLITYCY, RZĄDY, BANKI. Wielkie koncerny... BY ludzi kontrolowac i zrobić z nich niewolników po pierwsze trzeba ich ogłupić. Człowiek nie wie skąd pochodzi kto go stworzył. nie wie jaka była jego wlasna przeszłość. A skoro nie wie kim jest to jest zagubiony i łatwo daje sie oszukiwać. Rozejrzyjcie sie: jemy chemie w warzywach? liczy sie kasa praca. WIeczniie każdemu brak czasu. Choroby. TEchnologia silników na WODE czysta ekologiczna? Patent wykupiła mafia paliwowa i schowala do sejfu. MAcie tankowac benzyne i truć powietrze (Co z tego ze z roku na rok wiecej ludzi pada na raka.. liczy sie KASA dla WŁADCÓW wille i baseny). Podobnie było z kosciołem. Został utworzony w rzymie miedzy innymi dla umocnienia politycznego itp. Palono domy innowierców. Palono na stosie wiedze innych kultur.. cudowne leczenie roślinami. wiedze tajemną. Na świetym soborze powybierali sobie co im pasuje a co nie. i utworzyła sie nowa religia (czytaj władza i biznes). są tez filmy dokumentalne o aferach i oszustwach w świecie archeologow. Raz gdy w USA wykopali kosci które świadczyły ze inna rasa ludzi byla tam przed indianami... GÓRA zakazała wykopalisk i zalała teren betonem. ARcheolodzy zrobili rozgłos z tego... Niestety nawet w nauce a w historii juz napewno sie maniuluje na potrzeby WŁADCÓW.

Opowiadasz niestworzone rzeczy , ale żeby jakiś konkret podać to już nie bardzo ...

''kilka set lat temu nad jednym miasteczkiem (francja lub włochy) wydarzyla sie nawet bitka 2 rodzajów statków ufo na oczach ludzi. Całe miasteczko rano obserowało jak rozne latające pojazdy strzelaja do siebie nawzajem. wybuchają. Zdarzenie malaowano na wielkim papierze który wtedy był niczym plakat (pierwsza wersja gazety miejskiej) i zachowało sie to w muzeum do dzisiaj''

Wszystko pięknie i wspaniale , ale nad jakim miasteczkiem , jaki plakat i jakie muzeum skoro mówisz , że to malowidło się zachowało???

''Raz gdy w USA wykopali kosci które świadczyły ze inna rasa ludzi byla tam przed indianami... GÓRA zakazała wykopalisk i zalała teren betonem. ARcheolodzy zrobili rozgłos z tego''

Rozgłos mówisz? To podeślij linka czy cokolwiek , co opisuje te niezwykle głośną według ciebie sprawę ...

Zero konkretów a dużo gadania. Jak napisałeś ''można by opowiadać godzinami'' ale moim zdaniem to tylko tak dzieciom do poduszki , zaraz po dobranocce

użytkownik usunięty
Veiller

sluchaj ja ci podalem tytuły serialów i filmów dokumentalnych od ktorych należało by zacząć. nie masz pojecia jak wiele ludzi siedzi w tych tematach i sie nimi zajmuje i jak wiele było niesamowitych wydarzeń :)

link:
http://wolnemedia.net/audycje/z-kart-historii-bitwa-nad-norymberga-1561/

po twojj odpowiedzi osoba ktora od połowy lat 90 siedzi w UFOlogii i nie tylko. odrazu widzi ze ma do czynienia z kimś kto nigdy nawet nie próbował iśc w tym kierunku i sie cokolwiek dowiadywać. Są filmy dokuementalne naprzyklad Historia ktorej zwsze zaprzeczano abo Faceci w czerni film dokumentalny. TAm sie dowiesz konkretnie jak to wyglada politycznie. Pułkowinik Corso zaczął pierwsze przecieki. Gdy umierał na raka było mu wszystko jedno ze ktos go zastraszy i dawno temu zaczał oowiadac dokladnie KTO w polityce i co wie natemat OBCYCH... i to dopiero poczatek. Zastanawiam sie czy jest sens zaczynać wlasciwie taką dyskusję. bo jesli jests sceptykiem. .... mówi sie ze sceptykowi UFO moze na głowie nawet wylądować a on i tak nie uwierzy :) gdzie sie nie rozejrzysz zobaczysz pelno dowodów na to ze sie byle gówno przed nami ukrywa lub nas okłamuje.
Naprzyklad ataka na world trade centrem i ściemnianie ze to niby terrorysci heh :) tez pewnie nie obejrzalaś dokumentalnych filmów tylko posluchalas klamstw w telwizji :)?
http://www.youtube.com/watch?v=7pQdN_7juHg

użytkownik usunięty

ja powiem tylko tyle. bardzo obszerne tematy bardzo duzo dowodów spraw. Oficjalnie udaje sie ze temat nie istnieje.. wlaczasz telewizje wiadomosci i przeciez nikt nie mowi tam o ufo. BO TAK MA BYĆ. ja nawet nie wiem od czego zaczac czasem tlumaczenie tego wszystkiego komuś kto nigdy w tym kierunku nie zaglądał :) przeczytałem od połowy lat 90tych. dziesiatki ksiazek pisanych przez badaczy UFO (uczciwi badacze ufolodzy to tacy ktorzy potrafią po czacie obalić własne teorie i przypadki i sprostowac ze to nie byo UFO). dziesiątki filmów.. i setki audycji na yutube Niezależnej TV janusza zagórskiego.

to sie tak nie da. ze ja ci napisze pare zdań. i zmienie twoje myslenie :) NIE DA SIE.. jak mam tego dokonac skoo ja sam w tym temacie czytalem i ogladałem całymi miesiącami ? JA wiem poprostu kto co jak.. jak sie bada przypadki. uprowadzonych. jak sie dociera do nich. WIem jak działa ośmieszanie takich ludzi i z jakich powodów...

użytkownik usunięty
Veiller

PS: codo tego przypadku archeologów to oni polecieli sie że tak powiem poskarżyć do Discovery Chanel i był o tym film zrobiony. ALe nie pamietam tytułu już. ale poco sie czepiac 1 przypadku jak takich było mnustwo. Przeczytaj ksiażke badacza archeologa pod tytułem ZAKAZANA ARCHEOLOGIA tam masz tysiace dowodów i artefaktów. TYSIACE znalezisk jest w MUZEACH i mozesz je ogladac. Naprzyklad kulki metalowe z wyrzeżbionym z pismem w nieznanym nikomu języku sprzed kilku milionów lat. i wiele innych. Znaleziska pokrywaja sie z tym co mówią nam mitologie. W mitilogi aż kipi od opisów dokladnych jacy byli bogowie z jakich gwiazd jakie mieli pojazdy i narzedzia. ALe upchano to miedzy bajki. Wiec chcesz dowodów? Jedź do tych muzeów i zobacz sama. nie schowano tego wszystkiegodo bunkra :) bo poco? Wystarczy ze ofinalne podręczniki archeologi CALKOWICIE pomijają te znaleziska poniewaz nie pasują one do oficjalnie ustalonej histori czlowieka.

użytkownik usunięty

jakbys obejrzala te filmiki co ja ci linkuje tam masz kolejnych archeologów ktorzy odwazyli sie mowić zbyt duzo i COfniętom im pozwolenia na kopanie itp. :)
Ale tak jak mowie. Kazdy sam wybiera czy chcesz dokopac sie do prawdy czy bardziej mu sie podoba życie w zaklamanym sztucznym świecie gdzie nikt nie jest nawet BLISKO prawdy o świecie :)
Ja nie mam obowiazku cie przekonywać bo ty sama masz dostep do wszystkigo co potrzeba wystarczy chcieć :)

ocenił(a) film na 4

obejrzalem obrazek, no coz - zero zrodel, zero odnosnikow do osob ktore to widzialy, skad ta historia bitwy na niebie:D to ma byc ta ufologia? toc to zwykle domysly, mitologia, wiecej domyslow niz jakichkolwiek dowodow...opowiastki do poduszki, a zero faktow do zinterpretowania, no moze poza rycina, ktora moze pokazywac wszystko - ufo, wniebowstapienie, droge mleczna, fantazje autora...w gwiazdozbiorach ludzie widzieli od wiekow zwierzeta, mitologiczne postacie. czy to dowod? nie...do tego jeszcze daleko. i nie, nie jestem nastawiony negatywnie, ale w swiecie nauki nie wystarczy rycina, to ze ktos narysuje latajacego smoka nie oznacza, ze musial istniecm a nie ze sie mu przysnilo, albo zwyczajnie cos zajaral lub ma bujna wyobraznie. film sci-fi tez nie swiadczy o tym, ze to o czym opowiada jestw calosci prawdziwe. moze to wizja, moze interpretacja, moze moze. a jak slysze, ze rzady, wojsko, nwo itp. to juz wiecej pytac nie chce. kazdy znajdzie jakikolwiek powod dla niego wygodny, zeby nie podac konkretnych dowodow wprost, a zasloni sie jakimis organizacjami tajnymi. i tak to i ja moge powiedziec, ze ufo to spisek ludzi zarabiajacych kase za te filmiki. z wszystkiego mozna zrobic biznes. chocby pan ickej jest tego dowodem...w kwestiach ufo zalecam daleko idaca wstrzemiezliwosc, jesli sie nie ma dowodow, a WIARE. bo wiara tu glownie gra role. nikt nie widzial zeby rzad cos konkretnego ukrywal, ale w to wierzy, bo tak pisza:D. a sami mowia - nie wierzcie oficjelom. a oficjel to takze nawiedzony ufolog wciskajacy kity.

ocenił(a) film na 4

Kosmici istnieją, ale przedstawianie ich w filmach, książkach, grach, w kulturze jest poprostu prymitywne. To coś bardziej rozgałęzionego niż zielony człowieczek z dużą głową i czarnymi oczami

ocenił(a) film na 4
KopsonKrk

Pozatym interesuje sie takimi klimatami, ale film słaby

KopsonKrk

Kosmici istnieją i wyglądają tak samo jak my, co możemy wyczytać w starożytnych tekstach takich jak Biblia, Mahabharata, Popol Vuh, gdzie 'zostaliśmy stworzeni na podobieństwo boskie'. Oczywiście nasi prymitywni przodkowie nie mogąc pojąć tak zaawansowanej technologii brali te istoty za bogów. Kosmici stworzyli nas przed 25.000 laty dzięki inżynierii genetycznej i ingerowali w życie na Ziemi aż do momentu, gdy odkryli, że sami zostali niegdyś stworzeni przez inne inteligentne istoty. Do odkrycia tej wiedzy traktowali nas jako swój produkt, dlatego często nas prześladowali i mordowali, jednak od tamtej pory postanowili mniej ingerować i ograniczali się do wysłania kilku proroków, którzy mieli podnieść poziom rozwoju ludzkości. A sam film bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 8
KopsonKrk

krasnoludki też istniały nim człowiek zaczął eksploracje kosmosu

Największe tajemnice świata są chronione nie milczeniem, ale kpinami jakimi się je otacza. Dlatego nawet gdyby przedstawiono je w każdej gazecie, na każdym ekranie i na każdej ścianie świata to i tak mało kto sobie pomyśli że to może być prawda. I każdy niedowiarek jest nieświadomie strażnikiem tych tajemnic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones