PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866093}
5,1 64 860
ocen
5,1 10 1 64860
5,2 48
ocen krytyków
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
powrót do forum filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

NIE POLECAM DNO

ocenił(a) film na 4

Ten tekst "ALE POZWOLILAM CI NA SIEBIE NASIKAC" " Dzis to normalne, wszyscy na siebie sikaja" i para obok "ja bym w zyciu na ciebie nie nasikal" XD co za dno

m_gendlek

Dno i 4? A potem się dziwić, że oceny są jakie są, skoro nie potraficie nawet określić swoich odczuć.

ocenił(a) film na 10
Geohound

gendlek....otwórz się..:)))))))

ocenił(a) film na 4
Geohound

ale o co ci chodzi? Na co sie otworzyc? Na patologiczny humor? Tak cie smiesza te idiotyczne teksty, seks na kazdym kroku, zblizenia na cycki wieniawy i inne (moze te cycki tak cie przyciagnely xD)?

Mnie to żenuje.

A 4, bo film to nie tylko fabuła i aktorzy ;)

Jak sie cos nie podoba, to ocen sam :)) Tak jakbys chcial, zeby bylo ocenione ;)

m_gendlek

Po pierwsze - czytanie ze zrozumieniem, bo odpowiadasz mi na komentarz innej osoby. Po drugie - nie jestem aż takim masochistą, widziałem już "W lesie dziś..." i nikt mi tego straconego czasu nie odda, choć fakt, tam były zaś cycki Gąsiewskiej(?). Wieniawa to zero absolutne w polskim szołbiznesie i jednak szanuję się na tyle, żeby nie puszczać takiego gówna, a z pewnością dawanie 4/10 przy żenującym humorze, aktorach i całej otoczce (czyli trzonie filmu) to gruba przesada. W każdym komentarzu tu piszesz jakie to złe, a dajesz "ujdzie".

m_gendlek

Z drugiej strony Jackassowi dajesz 7 i piszesz, że totalny gniot...

ocenił(a) film na 4
Geohound

dobra, nie zesraj się xD

ocenił(a) film na 6
m_gendlek

To akurat był żart naprawdę niskich lotów, ale w połączeniu z tym co się dzieje w jednej ze scen pod koniec filmu (po stosunku tej pary) to nawet się uśmiałem.

ocenił(a) film na 4
McGyverPL

cały film jest niskich lotów, ten żart świetnie opisuje jego klimat.

McGyverPL

Jeśli nie nasikasz to w sumie lipa.

m_gendlek

Też mnie to zastanawia dlaczego dostał od Ciebie ocenę 4.0 skoro jest dnem? Jeśli dno to 1 lub max 2.0 ?

ocenił(a) film na 4
Astraroth

no ale nie wiem xD Bedziesz rozstrzasać teraz moją skale oceniania? XD I dyktować co powinnam wystawić? XD

ocenił(a) film na 1
m_gendlek

Dno i 4 gwiazdki? Dobrze się czujesz?

ocenił(a) film na 4
Alex303

A ty jak tam? Wszystko w porzadku?

ocenił(a) film na 1
m_gendlek

To jest odpowiedź na nazywanie filmu dnem i dawaniem mu oceny, która nie jest taka zła? Wszystko w życiu tak logicznie in konsekwentnie robisz? :-)

ocenił(a) film na 4
Alex303

xDDD na podstawie ocen na internetowym portalu, określa moją konsekwencję w życiu xDDDD

Nie zesraj się.

ocenił(a) film na 1
m_gendlek

Chłopczyku (tudzież dziewczynko, bo ze zdjęcia ciężko stwierdzić) - jak chcesz być traktowany poważnie proponuję ograniczyć emotikonki, to może choć na chwilę wyjdziesz z grupy zwanej potocznie "gimbazą".

ocenił(a) film na 1
m_gendlek

Masz do tego niezwykle rozwinięte i ciekawe opisu filmów... "super", "przyjemny"... no na razie jesteś na poziomie ameby, sorry! :D

ocenił(a) film na 1
m_gendlek

A teraz widzę, że Małgorzata... no to jednak dziewczynka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Bokciu

dnem jest twoja proba dyktowania mi w jaki sposob powinnam oceniac dany film.

Ocen sam, tak jak bys chcial zeby bylo, a nie probujesz innym dyktowac co maja robic xD

ocenił(a) film na 4
Bokciu

ten film to gowno ale widze kolege zapiekla dupcia, ocenil na 7 i teraz wyzywa sie na innych :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
m_gendlek

Mógłbyś chociaż przytoczyć kontekst rzucenia tego tekstu, wtedy jednak sytuacja dla wielu osób może być groteskowa jak i realistyczna.

ocenił(a) film na 4
TepskiTeps

groteskowa? Realistyczna? Przeciez ten film to gowno xD A jak sie cos nie podoba w mojej wypowiedzi to ocen sam, po swojemu i napisz tak jakbys chcial zey bylo napisane xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
m_gendlek

Gorzej jak gimbaza :D

ocenił(a) film na 8
m_gendlek

a jednak nie takie dno? :D

ocenił(a) film na 7
m_gendlek

A ja polecam, uśmiałem się na koniec - Fajny film 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones