plakat filmu Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask
7,3 28 254
oceny
7,3 10 1 28254
11 892
chce zobaczyć
6,8 13
ocen krytyków
{"rate":6.84615,"count":13}
{"type":"film","id":11802,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wszystko%2C+co+chcieliby%C5%9Bcie+wiedzie%C4%87+o+seksie%2C+ale+bali%C5%9Bcie+si%C4%99+zapyta%C4%87-1972-11802/tv","text":"W TV"}]}
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Woody Allen - reżyser, autor scenariusza i jedna z gwiazd w filmie "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" prezentuje swoje satyryczne spojrzenie na sprawy seksu, a także prześmiewa się z różnych stylów i technik filmowych. Jest to znakomity przykład szydzenia z mediów i propagowanych przez nie wartościWoody Allen - reżyser, autor scenariusza i jedna z gwiazd w filmie "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" prezentuje swoje satyryczne spojrzenie na sprawy seksu, a także prześmiewa się z różnych stylów i technik filmowych. Jest to znakomity przykład szydzenia z mediów i propagowanych przez nie wartości moralnych. Scenariusz oparty jest na książce doktora Davida Reubena pod tym samym tytułem i w samym filmie Allen udziela zabawnych odpowiedzi na pytania postawione przez dobrego doktora. W szeregu nowelek filmowych budujących cały film występuje plejada gwiazd, a wśród nich obok niepowtarzalnego Woody Allena możemy podziwiać Johna Carradine'a, Burta Reynoldsa czy Tony'ego Randalla.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.