PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 25 803
oceny
7,0 10 1 25803
7,0 3
oceny krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

To jest wybitnie czarna komedia (jak na mój gust bardzo dobra zresztą), niestety z niewiadomych przyczyn nie można zmienić kategorii. Może zainteresowałby się tym jakiś "decyzyjny"?

ocenił(a) film na 8
Stasiek_G

tak, mnie rowniez ta "komedia" tutaj nie psuje. Spodziwalam sie durnoty z jaka zazwyczaj kojarza sie komedie. Rozrywki, troche smiechu... a tu calkiem dobry film, ktory komedia oczywiscie tak do konca nie jest.
Swietna rola Atkonsona. przekonal mnie do siebie jako powazny pastor i za to wielkie brawa. Momentami nawet zapominalam o tym, ze one przeciez jest jasiem fasolą. poza tym ciekawie, momentami zabawnie, troche absurdu. cala hostoria lekko przerysowana, ale wlansie dlatego dobrze sie ja oglada. angielski humor jednak daje rade. z tym ze podobnie jak osoby w innych watkach - radze wschluchiwac sie w to, co mowia aktorzy, bo lektor jednak nie zawsze oddaje w pelni to co chce sie rpekazac w jezyku, w ktorym zrobiony byl film. No ale nie kazdy przeciez zna angieski.
polecam

Stasiek_G

Jeszcze kino nie zginęło, puki Anglia robi filmy! Film pozostaje w wielkiej tradycji angielskiej komedii. Fabuła oczywiście nie zaskakuje. Aktorzy też - no, może poza Atkinsonem, który tu nie robi głupich min, a dalej go kochamy. W scenie swojego odczytu jest po prostu rewelacyjny. To co najwspanialsze w tym filmie to... ciepło. Mimo tej ilości trupów, kochamy tych bohaterów. Cóż, czego nie robi się dla rodziny...

Zatem ciepło polecam! Mariusz www.dersuuzala.info

ocenił(a) film na 7
Stasiek_G

zdecydowanie. zaskakujące w niej bylo to, że jak matka i córka "morderczyni" dowiadując się o jej czynach wcale się nie przestraszyły i jeszcze pomagały ukryć zwłoki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones