PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 25 802
oceny
7,0 10 1 25802
7,0 3
oceny krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

angielski humor

ocenił(a) film na 8

W tych dwóch słowach zawarte jest wszystko to co człowiek powinien wiedzieć o tym filmie przed zobaczeniem go. Nie widziałam dobrego czarnego humoru od czasu kiedy zobaczyłam "Zgon na pogrzebie". Naprawdę film warty zobaczenia. A jeżeli już się komuś spodoba polecam opowiadania Roalda Dahl'a. Ten sam świetny klimat ;)

ocenił(a) film na 7
zozolica

Jestem dokładnie tego samego zdania:) Chociaż "Zgon na pogrzebie" bardziej mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
zozolica

miałam dokladnie tak samo po ''zgonie na pobrzebie'' pokochalam angielski humor ;)

ocenił(a) film na 7
zozolica

Mnie zawsze kręcił angielski klimat, także ten film wyciąga z niego to co najlepsze :) zasłużone 8/10

ocenił(a) film na 9
Gimer1992

bardzo dobra czarna komedia ;-) z elementami groteski
fajna, bo życiowa ;-)

MilkaBros

"fajna, bo życiowa ;-)"
Coo? Ja nie chcę wylądować w stawie... O.O
xD

ocenił(a) film na 7
zozolica

Klasyczny brytyjski humor :-) warto zobaczyć ;-D

ocenił(a) film na 10
emil002

U mnie to samo. Faworyt wraz z Keeping Up Appearances :)

ocenił(a) film na 8
zozolica

ogladam to juz nasty raz i poraz kolejny sie nad nim zachwycam, fil pozostaje w czolowce moich ulubionych :)

ocenił(a) film na 8
szynszel

Bardzo fajny, ale za mało Rowana !

saruman_2

po 25 min. wyłączyłem. Lipaaaaaaaaaaa! jaki humor?? z czego tu się śmiać? z pastora nieudacznika? jego żony nerwowej kretynki? córki-dziwki? Lipaaaaaaaaaaa! 4/10 ode mnie.

xatt1975

niestety film słaby... liczyłam na coś podobnego w stylu ,,Zgonu na pogrzebie" -notabene film rewelacyjny, kwintesencja angielskiego czarnego humoru....a gdzie tutaj jest brytyjski humor? wolne żarty.... to nie jest żadna komedia - bardziej podchodzi pod dramat obyczajowy - nudny jak flaki z .... olejem...nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones