PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564}

Wyśnione życie aniołów

La vie rêvée des anges
6,8 7 396
ocen
6,8 10 1 7396
7,0 6
ocen krytyków
Wyśnione życie aniołów
powrót do forum filmu Wyśnione życie aniołów

NIc specjalnego

ocenił(a) film na 4

Zamiana ról głównych bohaterek: przemyślanej z nieprzemyślaną. Prosta historia z życia jakich mamy dookoła wiele. Czy w sposób dobry oddane...? JAk kto lubi - widziałem film gorsze ale głównie tylko lepsze.

ocenił(a) film na 9
P_A_W_E_L

O tak. Filmy, które masz w ulubionych, niewątpliwie są lepsze. Żałość.

P_A_W_E_L

heheh...tiaaaaaaa...chyba zaginąłęs w akcji pawelABO cos tak patrze. skoro juz na 1 rzut oka widzisz ze film jest nie dla ciebie, to po kiego go ogladasz marcepanku?

ocenił(a) film na 4
miczum

SAm się uśmialem jak zajrzalem w moje ulubione :D :D :D
U mnie ulubione są w tym dziale gdzie można obejrzeć oceny do filmów - widocznie kiedyś experymentowalem z bajerami na stronie i coś mi się dodalo a jako że je chyba zaraz skasuję to tylko napiszę w ulubionych miałem: DOM ŚMIERCI i WYSPA.
Wyspy jako takiej nie żaluję ale przyznam że w zestawie z tym drugim to rozbraja - sam sobie lepszego żartu chyba nie zrobiłem i lepszej komedii.... :D dzięki!
A ponadto film jest śmirtrelnie nudny to tak jakby wymyślic fajną historię przynudzic ją dodać rozebraną babkę kiwającą się kamerę i mamy ambitne kino.

P_A_W_E_L

Mądrala sie znalazł... wprawdzie nie oglądałam Wyśnionego, jestem tu ze względu na piosenkę Tiersena, ale wiem, że dobry wyróżniający się film może być skrytykowany przez oschly analityczny umysl. A bo historia banalna, albo inna sraczka.. ja bym sie mogla przyczepić do Fortepianu że patetyczny- a piękny!
I wiem że Foretepian ma swój denny odpowiednik (ma ich tysiace). Amelia też ma. Wyśnione życie ma. Trzeba tlyko nauczyc sie te niuanse rozrozniac- a filmow bez wad nie uswiadczysz hcyba ze u snoba-geniusza (nie znoszę snobow-geniuszy).
No tyle. Może nie do konca wymeirzylam w temat, ale to nic:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones