PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564}

Wyśnione życie aniołów

La vie rêvée des anges
6,8 7 396
ocen
6,8 10 1 7396
7,0 6
ocen krytyków
Wyśnione życie aniołów
powrót do forum filmu Wyśnione życie aniołów

prosta historia, może z troche niezwykłym wątkiem dziewczyny w śpiączce. bieda, szarości, i wszechobecny ból istnienia. nawet isa nie była aż tak pogodna i optymistyczna by to rozjaśnić. w sumie z perspektywy (każda scena z fajką w kąciku ust) można wręcz poczuć atmosferę filmu, lekko śmierdzącą. podobie jak śmierdzące okazało się szambo w jakie władowała się marie, która prędzej czy później skończyłaby tak a nie inaczej, i nawet nie musiał jej w tym pomóc tak oczywiście skazany na niepowodzenie romans. film dobrze zagrany ale i tak twierdzę, że momentami nudnawy :)

ocenił(a) film na 9
jail

scena kiedy marie skoczyła z okna poprostu zwaliła mnie z nóg..po tym filmie nie mogłam usnąć, tak jakby był niedopowiedzony,jakby było go za mało. świetna atmosfera.

ocenił(a) film na 4
Miu_Miu_4

omfg, przecież to, że się zabije było do przewidzenia. cały ten film pokazuje jaka jest z niej tępa baba, która wierzy w bajki. oczywiście założeniem tego filmu było pokazanie, że nie ma bajek, więc konkluzja jest oczywista.

jedyne na co mogę przystać to to, że scena była naprawdę fajnie zmontowana

ocenił(a) film na 9
GxZas

ale moment w którym się zabiła,jak dla mnie-był zaskakujący. marie, głupia baba, bo ją ten idiota ogłupił.
film jest pesymistyczny i pokazuje, że bajki nie istnieją i dobrze, nie wszystkie filmy muszą być super optymistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones