PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11808}

Wybraniec śmierci

Marked for Death
6,6 11 155
ocen
6,6 10 1 11155
5,0 3
oceny krytyków
Wybraniec śmierci
powrót do forum filmu Wybraniec śmierci

3/10

ocenił(a) film na 3

trzeba być porąbańcem żeby stwierdzić iż ten film jest dobry. najlepszy film z seagalem to liberator reszta to biedronka.!!!!

ocenił(a) film na 7
paraiba

Ten film jest średni. Liberator lepszy masz racje. Ale najlepsze są "Szukając sprawiedliwości" i "Wygrać ze śmiercią"
Amen!

ocenił(a) film na 3
sepultura_fan

Zdecydowanie Szukając sprawiedliwości to jeden z lepszych i Liberator , ale część druga.
Słaba choreografia walk w tych starszych filmach, to już Wejście Smoka z lat 70-tych ma lepsze.
Poza tym Beneath The Remains (miałem koszulkę w 90 roku ), Schizophrenia i Arise. Pozdrawiam.

armarange

Szukając sprawiedliwości to najbardziej przereklamowany film aktora. Nie wiem co ktoś w tym widzi. Poważną sensację? Toż to głupkowata fabułka wyjęta żywcem z klasyków bollywoodu i filmów o mafii o szukaniu przez cały film jakiegoś durnego ćpuna.

Liberator 1 i 2, Nico, Hard To Kill i dwa dobre filmy z 1996 r. to wszystko co powinno się obejrzeć z Seagala. Resztę można odpuścić. "Wybraniec śmierci" to bodaj najlepsza rzecz będąca poza jego ścisłym top 5.

ocenił(a) film na 9
paraiba

Ja twierdzę że ten film jest bardzo dobry i mogę być porąbańcem jeśli ci to sprawi przyjemność deklu!

beerrevenge

Mogę być mega porąbańcem ale to jest jeden z najlepszych filmów Stefana (klimat/vodoo/świetne walki/brutalność).
PS - pierwszy Liberator był taki sobie - mało walk ("pojedynek z Tommy Lee Jonesem to jakaś porażka - dobrze ze przeciwnikem nie był Artur Barciś albo Woody Allen), pod względem walk i scen akcji w ogóle znacznie lepsza była dwójka (choć sam pomysł z satelitą wywołującym trzęsienia ziemi - debilny)

ocenił(a) film na 8
piotrbimbasik

Dlaczego? Tommy Lee Jones to b.dobry aktor, często grywał w kinie akcji a i w psycholi też zdarzało mu się wcielać i robił to zajebiście. Ścigany, Wydział pościgowy,Nożownik, Eksplozja to niektóre z akcyjniaków z jego udziałem. Nie wiem czy ich nie widziałeś, skoro porównujesz go do Barcisia czy Allena. A Liberator 1 to jego najlepszy film obok Szukając sprawiedliwości, Wybrańca śmierci i Nico.

ocenił(a) film na 3
beerrevenge

oszczędzę cię jako jedynego z tego forum bo mądrze oceniasz dober filmy. no ten z seagalem to błąd ale wybaczam

ocenił(a) film na 3
beerrevenge

Nie jesteś porąbańcem, ale tak wysokie oceny podchodzące pod arcydzieło to trochę przesada moim zdaniem.Pozdrawiam.

paraiba

Trzeba być porąbańcem żeby pisać takie posty!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paraiba

Zauważyłem, że fani Seagala "Liberatora" tak wysoko nie cenią...pewnie dlatego, że mniej tam łubu-dubu no i Tommy Lee kradnie show Stevenowi :) Moim zdaniem to również najlepszy film z SS, chociaż dlań niekoniecznie typowy. Co do "Marked for Death"... Oglądałem ten film gdzieś w połowie lat 90. i wtedy wywarł na mnie całkiem przyzwoite wrażenie swoją atmosferą i nawiązaniami do voodoo... Niedawno sobie to odświeżyłem i... faktycznie, słaby dosyć film. Nawiązania do voodoo to taniocha, zaś sama fabuła słabsza niż chociażby w "Hard to kill", nie ma tej atmosfery, powiedziałbym, osaczenia, jaka cechowała tamten film a także chociażby "Nico".

ocenił(a) film na 8
p.a.

Ten film to Mistrzostwo. Czasy kina akcji się skończyły, ponieważ wszyscy aktorzy się zestarzeli!

p.a.

Liberator to bez cienia wątpliwości najlepszy jego film, któremu dorównuje tylko Nico. Dobrze zrobiony, z klimatem i fajnymi bohaterami. Fani Seagala cenią z jakiegoś powodu takiego średniaka jak Szukając sprawiedliwości - głupkowate nudziarstwo udające jakiś nadęty moralitet a nie po prostu tandetny popis przemocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones