PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
1 405
chce zobaczyć
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Najlepszy film Stefana!!

użytkownik usunięty

na zawsze!!!

ocenił(a) film na 8

Według mnie najlepszy film Stevena to ''Szukając sprawiedliwości''. ''Wygrać ze śmiercią'' jest u mnie na trzecim miejscu.

użytkownik usunięty
joang68

a na drugim ?

ocenił(a) film na 8

''Naznaczony śmiercią''. A u Ciebie, który film Seagala jest na drugim miejscu ?

użytkownik usunięty
joang68

na drugim jest szukając sprawiedliwości a 3 wybraniec śmierci (czyli naznaczony śmiercią)

ocenił(a) film na 8

Co Ci się najbardziej w tym filmie podobało?

użytkownik usunięty
joang68

co mi się najbardziej podobało? już ci mówię.. muzyka (zwłaszcza w scenach treningu), klimat, fabuła!!!, sceny w szpitalu jak i końcówka. nawet steven nieźle zagrał. A tobie co się podobało ?

ocenił(a) film na 8

Trening i walki Stevena, ciekawie zagrana postać (Mason Storm), muzyka i końcowa akcja.

użytkownik usunięty
joang68

to jeden z najlepszych filmów sensacyjnych lat 80/90

ocenił(a) film na 8

Tak, ''Szukając sprawiedliwości'', ''Naznaczony śmiercią'' i ''Wygrać ze śmiercią'' to najlepsze filmy Seagala z lat 80-90.

użytkownik usunięty
joang68

Dla mnie jeszcze Liberator 1,2, Nieuchwytny i inne ;)

ocenił(a) film na 8

Najlepsze filmy Seagal miał w latach 88-97, później było już słabiej.

użytkownik usunięty
joang68

dla mnie dopiero po 2001 było słabiej. potem dopiero powrócił w 2009 i do dzisiaj trzyma niezły poziom.

ocenił(a) film na 8

''Mroczna dzielnica'' to dobry film, ale już nie był takim klasycznym filmem akcji jakie Seagal miał w latach 88-97.

użytkownik usunięty
joang68

a jak ci się podobają jego filmy po 2009 roku ? co oglądałeś ?

ocenił(a) film na 8

Po 2009 roku z filmów Seagala obejrzałem tylko 3 filmy: ''Żądza śmierci'', ''Maczeta'', ''Najwyższy wyrok'' i oceniłem je na 7/10. A Ty ?

użytkownik usunięty
joang68

to co wymieniłeś + protektor oraz w odwecie za śmierć i oceniłem je na 8. polecam te filmy !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones