PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 839
ocen
7,0 10 1 17839
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Film pierwszy raz obejżałem jakoś w podstawówce. Bardzo mi się spodobał. Też miałem nagranego go na vhs. Rzeczywiście szkoda że czesto zmieniaja lektora bo człowiek pamięta te dialogi które często były lepsze niż obecne (np kiedyś miałem na vhs taką komedia o baseballu Pierwsza Liga 2 i tam były tak świetne teksty szczególnie jak kibic z trybun krzyczał a teraz jak puszczają go w tv to są słabe) no ale cóż. Film ma fajny klimat, Stevena Seagala no i genialną muzykę. Te wątki gdy jest w śpiączce albo jak trenuje na zawsze zostaną mi w głowie :).

deisler_bta

Bardzo wielki sentyment mam do tego filmu, podobnie jek kolega, oglądałem go za nastolatka a Mason Storm stawał sie idolem,wszystkich kupli z którymi ogladało się ten vhs, gdy rodzice jeszcze nie wrócili z pracy przed 15:) pamiętam ze zawsze jedliśmy mleko w proszku z cukrem każdy z nas chciał być jak Nico ( chociaż myślę że Nico nie był tak dobry jak ten ) fakt, najlepsze sceny to te, gdy trenował i potem się mścił a najlepszy był sarkazm w jego głosie gdy szedł nagóre i szukał senatora i krzyczał :" Vernon oh vernon where are you ?" :) super obraz dla takich sentymenciaków jak ja;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones