PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
1 405
chce zobaczyć
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Typowy film z Segalem...czy jak Mu tam jest:P
Koleś zawsze pewny siebie, mało się rusza (czyt. słaba aranżacja walk) a żeby film był ciekawy to wszystko w koło rozwalają.... A ON oczywiście nienaruszony, czyściutki, nie tknięty....aaa...i ciekawe jak ON te fajki se na plecak przyklajstrował:P <lol>

netis7

Co masz na myśli pisząc "mało się rusza", to jest Aikido Stevena tu nie ma miejsca na Kopnięcia Smagające itp ala Jean Claude Wan Damme..
Co do "fajek" to jest to kombinacja bardzo ciekawych składników (coś na poprawe ogólnej siły i energii), wbija się je w ciało na cieniutkich igiełkach..
:)
A film jest oczywiście w porządku:)

malysmok1

"Aikido Stevena" <lol> fajnie to nazwałeś:P
O ile mi wiadomo to Aikido jest sztuką absolutnie defensywną. A o "technice" tego Rumcajsa :P nie możne powiedzieć, że jest defensywna:]

Co do "fajek", dzięki za lekcje chińskiej medycyny:P ale pytałem jak sobie te "fajki" na plecach umieścił:] Ten "Sztywniak" nie wygląda na tak wygimnastykowanego :P

I jeszcze wspomniałeś o Jeanie, ten to faktycznie ma technikę nienaganną:) Natomiast filmy...są różne...

netis7

Witam

Twoja wiedza na temat AIKIDO jest niestety niewielka, Co do tej medycyny to
trochę tutaj udowodniłeś że nie masz pojęcia zielonego ponieważ Stosowanie Ziół pokazanych na filmie jest praktykowane w lecznictwie ale w Japonii nie chinach.
Cóż więc mogę Ci jeszcze dodać owszem Steven nie stosuje w walce jedynie Aikido więc twoja uwaga o Defensywie jest tu nie poparta niczym, Zawsze łączył różne poznane przez Siebie style wraz z Aikido, kto ma wprawne oko może rozpoznać od razu.

Na koniec ci powiem że za dużo wystawiasz język, co zwykle robią dzieci :) a z takimi nie wdaję sie w dyskusje, gdyż ich wiedza jest zwykle niewielka.

pozdrawiam

malysmok1

"Twoja wiedza na temat AIKIDO jest niestety niewielka"

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jedyne co o tej sztuce napisałem to ze jest defensywna... To moze oswiec mnie ktore to techniki sa ofensywne...
I skad sie wzielo np. takiek haslo: "Aikido-sztuka walki bez walki"?

"Co do tej medycyny to trochę tutaj udowodniłeś że nie masz pojęcia [...]"

Akupunktura stosowana byla w chinach od co najmniej 2 tys lat (a wg niektórych źrodel nawet od 10 tys lat!). Do wygrzewania meridianow chinczycy urzywali rowniez ziół. Przykro mi ze w kolejnym punkcie wychodzi Twoja niewiedza, i to czy stosowana w tym filmie medycyna byla japonska czy chinska to juz nie ma znaczenia...

"[...]Steven nie stosuje w walce jedynie Aikido więc twoja uwaga o Defensywie [...]"

Moja uwaga byla wyłącznie odpowiedzia na Twoj komentarz oraz okreslenie "Aikido Stevena" wiec MOJA UWAGA byla calkowicie na miejscu.

"[...] kto ma wprawne oko może rozpoznać od razu."

Hahaha...tu to mnie rozbawiles... Oczywiscie, sa pewne charakterystyczne techniki, np: dla Aikido, ale zdziwilbys sie jak wiele jest styli i jak bardzo sa ze soba pomieszane.

"Na koniec ci powiem że za dużo wystawiasz język, co zwykle robią dzieci :) a z takimi nie wdaję sie w dyskusje, gdyż ich wiedza jest zwykle niewielka."

Przepraszam za swoj szyderczy ton w poprzednich postach, ale ten koles "Segal" jest po prostu zalosny. A Ty, zanim zaczniesz krytykowac starszych od siebie, naucz sie czytac ze zrozumieniem.
Wybacz, ale z powodow powyzszych w dalsze dyskusje nie bede sie wdawal.

Pozdrawiam

netis7

Starszych od Siebie powiadasz, otóż coś mi się nie wydaje!!..i szczerze w to wątpie.:)
poprostu nic nie wiesz i to Cie ubodło..
ponadto z błędem piszesz nazwisko aktora
"
Hahaha...tu to mnie rozbawiles... Oczywiscie, sa pewne charakterystyczne techniki, np: dla Aikido, ale zdziwilbys sie jak wiele jest styli i jak bardzo sa ze soba pomieszane.
"
no widzisz kiedy ja zaczynałem treningi to ty zapewne chodziłeś z mamą za rączkę z lizakiem w Buzi, więc nie ucz mnie czegoś co przeczytałeś na internecie lub znalazłeś na google..
Twoje uwagi lub próby odowodnienia czegokolwiek nic nie dają ja ich nawet nie zauważyłem.
A skoro tak to faktycznie jesteś młodziutki i nie powinienem z Tobą dyskutować..
Pozdrowienia z OSAKI...

malysmok1

Dawno nie byłem w Polsce ale o ile pamiętam a nie zapomniałem polskiego języka ,aż tak bardzo to słowo "urzywać" pisze sie UŻYWAĆ!!.
I ty mniewasz się być poważną osobą i stwierdzasz moją niewiedzę..

" zostaje mi ciebie pozdrowić raz jeszcze w innym języku"

UNA'ha JU'na Hoho..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones