PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
1 405
chce zobaczyć
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

praktycznie wszystko jest w nim swietne,kto nie widzial niech zaluje.

ocenił(a) film na 10
damianho15

Właśnie co jest w tym filmie, że zapadł mi tak w pamięci ... Zastanawiam się nad tym ... Może mi ktoś pomoże ^^

ocenił(a) film na 10
smiady

obejrzyj jeszcze raz,to se przypomnisz.

ocenił(a) film na 10
damianho15

Zgadzam się. Jest jeszcze mnóstwo, które można tak nazwać. Dla mnie filmy sensacyjne skończyły się w raz z początkiem XXI wieku.
Klimat tych filmów był nie powtarzalny, żałuję że nie urodziłem się 10 lat wcześniej.

ocenił(a) film na 10
Motec

niestety,teraz juz nie robia takich,nie lubie sensacyjnych z efektami specjalnymi.

użytkownik usunięty
damianho15

dlaczego już nie robią takich filmów? no ja się pytam ?

ocenił(a) film na 10

Bo skończyła się moda na takie kino ,upadł mit ,trend Macho .Teraz ludzie wolą oglądać zwykłych herosów np Jasona Bourne;a ,Bryana z ,,Uprowadzonej ,, czy Petera Parkera który jest zwykłych chłopakiem jak my ale po założeniu stroju Spidermana staje się superbohaterem .

użytkownik usunięty
bradock

Pewnie masz rację.. A tak z ciekawości Tomku, to często wracasz do Hard to Kill?

ocenił(a) film na 10

No staram się obejrzeć jak leci w telewizji ,choć ostatnio rzadko trafiam w TV na Starę Filmy Stevena ,Hard to Kill widziałem chyba ostatni raz 2 lata temu ,jakość tak chyba .Film fajny ale już jakość nie robi wrażenia jak kiedyś .Taki mi się wydaje ... Natomiast pół roku temu chyba widziałem ,,Niko ,, z nim .Natomiast te filmy Stevena 5 -pierwszych posiadam z lektorem na kompie u siebie ,plus ,,Niko ,, na DVD .Zawsze mogę sobie odświerzyć .A ty Kamilu często wracasz do Hard to Kill ?

użytkownik usunięty
bradock

Jak leci w TV to zawsze oglądam i nie tylko Hard to Kill. Stare filmy Stefcia mają coś w sobie że chce sie je oglądać.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie Kamil ! Starę filmy Seagala mają coś w sobie że chcę się je oglądać !

użytkownik usunięty
bradock

Fajnie że zgadzasz się ze mną!

damianho15

Jako dzieciak kochałem to, obejrzałem po dwudziestu latach i nadal mi się podoba, świetne kino akcji z charakterystycznym superbohaterem, gorąco polecam.

ocenił(a) film na 8
damianho15

Bardzo dobrze się ogląda ,ale żeby uznawać ten film za arcydzieło, to już chyba gruba przesada.

ocenił(a) film na 10
kalifkol

seagal najlepszy wiec niby gdzie tu przesada

ocenił(a) film na 8
damianho15

Seagal najlepszy :0 Masz może na myśli jego grę aktorską ?

ocenił(a) film na 10
kalifkol

aktorstwo niema znaczenia,mam na mysli poziom jego filmów.

ocenił(a) film na 8
damianho15

I naprawdę w to wierzysz ?

ocenił(a) film na 10
kalifkol

widze przeciez

damianho15

Wymień wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones