PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 836
ocen
7,0 10 1 17836
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

http://odsiebie.com/pokaz/1763621---48f3.html

..dodałem jeszcze jeden kawałek "Into The Vat" który jest co prawda z innego filmu do którego David Michael Frank robił muzyke, ale podobnie brzmi do muzyki, która leci kiedy bandyci wchodzą do chaty Storma, żeby go zabić ..a tej muzyczki niestety na soundtracku do Hard To Kill nie było więc wrzucam cos w podobie ;p

ocenił(a) film na 8
almanac123

dzieki czlowieku. Tak sie sklada że zawsze chciałem mieć muzykę z tego filmu. Szczególnie motyw przewodni jest super. Eh stare kasetowe czasy się przypominają.

ocenił(a) film na 8
louiscyphre

Ja także ściągnąłem. Nie wiem skąd zdobyłeś te kawałki, ale wielkie dzięki :) Ja znalazłem chyba 3 pozycje, z czego motyw, który rozpoczyna film, kiedy Storm filmuje rozmowę był ucięty po minucie chyba ;)

Pozdrawiam

almanac123

Cześć. Możesz jeszcze raz dać linka do strony gdzie jest soundtrack z Wygrać ze śmiercią Seagala? Link który podałeś nie odnajduje już tej strony. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

raul1336

odsiebie.com nie istnieje juz !!!!, tak to jest ja sie udostepnia pirackie kopie ........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones