PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151665}

Wyspa Beretta

Beretta's Island
4,3 63
oceny
4,3 10 1 63
Wyspa Beretta
powrót do forum filmu Wyspa Beretta

1/10

ocenił(a) film na 1

Bardzo ciężki do strawienia film, z plusami w postaci króciutkiej roli Schwarzeneggera i kilku ładnych kobiet (ale też nic nieprawdopodobnego). Podane plusy to jednak za mało by wbić film na poziom 2/10. Jest trochę scen strzelanin, jednak wykonane w sposób wyjątkowo nieciekawy. Główny bohater grany przez Franco Columbu to jakieś kompletne jaja, z całym szacunkiem dla jego fanów, tak samo ktoś może sądzić o Arnoldzie, którego z kolei fanem jestem ja. Zero ciekawości w fabule, no i scena walki na ringu to również niezły żart, co w sumie, warto obejrzeć dla śmiechu.
Zapraszam do dyskusji każdego, kto ma coś do powiedzenia :)

ocenił(a) film na 3
rockystallion

Ja od siebie dodam że dawno nie widziałem tak zalosnego i śmiesznego filmu który nie miał być żałosny i nie miał być śmieszny. Twórcy tego filmu robili go na poważnie a wszystko dosłownie wyglądało jak nasze polskie parodie filmów sensacyjnych ekipy WALASZKI która robiła takie filmy jak: BUŁGARSKI POCISK,SARNIE ZNIWO czy WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA 1 i 3.Tam była celowa autoparodia filmów sensacyjnych i filmów karate a tutaj Franco Columbu jako główny producent i scenarzysta robił wszystko na poważnie a wyszła komedia.Szkoda ze Arnold mu nie wybił z głowy tego filmu bo był jego największym przyjacielem.W tym filmie komediowo wygląda wszystko i dialogi i wygląd gangsterów i to jak trzymają broń lub z niej strzelają. Osoby z castingu wzięte do filmu wyglądają jak zatrudnienie ekipy losowo stojącej pod żabka czy malpka a mam konkretnie na myśli kolesia z długą broda i dłuższym włosami który wyglądał dosłownie jak rumcajs albo ten brunet z guma do żucia co stał z tyłu hehehe.Pekalem ze śmiechu tez jak testowali jakość narkotyków z tej torby :)... Oglądałem ten film cały czas się śmiejąc a to przecież nie komedia :-)

ocenił(a) film na 1
punisher822_filmweb

Dzięki za podzielenie się opinią. No niestety nie spodziewałem się, że taki będzie ten film. Ciekawe swoją drogą, że Arnold tu wystąpił. Wiadomo, że ze względu na Franco, ale mimo to jest to interesująca pozycja w filmografii Arnolda, właśnie ze względu na opisywaną przez nas "wyjątkowość" tego filmu :D

ocenił(a) film na 3
rockystallion

Polecam puść sobie BUŁGARSKI POCISK i WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA to zrozumiesz co miałem na myśli. Niestety Franco Columbu zrobił komedie z filmu który nie miał nią być.Obejrzałem go 3.06.2022 na YouTube bo pojawił się z lektorem.Mówiąc całkiem szczerze ja głupi myślałem ze Arnold w tym filmie się pojawi i będzie strzelał jeździł autem i mówił swoje ŁANLAJNERY a tam jest tylko 2 minuty na siłowni.

rockystallion

Po prostu nie zrozumiałeś tego filmu i przekazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones