PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190288}

Wyznania nałogowej karierowiczki

Confessions of a Sociopathic Social Climber
5,6 2 814
ocen
5,6 10 1 2814
Wyznania nałogowej karierowiczki
powrót do forum filmu Wyznania nałogowej karierowiczki

Nic takiego w nim nie ma przyciągającego oprócz Jennifer :) Taki se lekki, da się ogladnąć , typowy film telewizyjny ( taki był cel : TV)

___PREDATOR___

Witaj
Poluje na niego od dłużeszego czasu i nie moge go dorwać .. dlatego właśnie pisze do Ciebie ... chciałbym się zapytac czy moze dałoby radę od Ciebie go dostać .. proszę o kontakt 5469327

ocenił(a) film na 6
adeks

Witam, hmmm już nie mam tego filmu, skasowałem ( dośc spory czas temu). Ale o ile się nie myle to znalazłem go na DC++, tylko że bardzo długo się ściągał i mało ludzi go miało, proponuje też na torrentach poszukać. Pozdro

___PREDATOR___

Okej spoko dzięki za odpowiedź. No i właśnie tu mam problem ponieważ na torrentach nie ma ani jednego linka z nim, jedynie znalazłem 2 wersje w sieci eD2k no ale ludzi jest garstka dołownie 15-20 z czego kolejka przeogromna. No cóż musże uzbroić sie w cierpliwość .. Pozdro

ocenił(a) film na 10
adeks

Jeśli sprawa jest wciąż aktualna ;] to ma ten film wraz z napisami wiec jak coś to pizs na 6052542 ;]
Pozdrawiam

adeks

ja znalazłam torrenta z tym filmem. Znajduje się on na stronie scrapetorrent.com Powodzenia

ocenił(a) film na 1
___PREDATOR___

O! Fajowa okładka :). Niestety-film do bani :/. A jakie banalne zakończenie- wyznała wszystko i nagle wszystko stało się cool, a szef chciał ją spowrotem do pracy. Banał :/

BadCreator

Niestety to było jedyne zakończenie jakie mogło być. To jest komedia romantyczna (przynajmniej u mnie w gazecie tak pisało) więc w KAŻDEJ kom romantycznej miłość wygrywa i wszystko dobrze się kończy. Mnie nie bardzo rozśmieszył ten film ale jak na komedie romantyczną to bardzo oryginalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones