PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 249
ocen
5,9 10 1 80249
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

W filmie występują nie realne sytuacje mianowicie:
- Reakcja mężczyzny w okularach po stracie żony, jego nie realne zachowanie w całym filmie. Normalna osoba się tak nie zachowuje, chyba że grał przygłupa a nie wydaje mi się to jakby przeżył coś takiego to by sp...ł gdzie pieprz rośnie. Nie wiem czy to wina gościa bo nie umie grać w ogóle, czy reżysera który kazał mu tak się zachowywać.
Rozumiem gościu grał ciamajdę w okularach ok ale jeżeli tak jest to by się tak normalnie nie zachowywał dostał by po stracie żony od razu paranoi. Nie przypominam sobie żeby był aż tak ciamajdowaty he.
- Reakcja psów na zagrożenia. Na początku filmu pies od razu reaguje wyczuwa obcych ludzi i biegnie za tym tropem jak szalony ( podkreślam tak się zachowują obydwa psy czy w nocy czy w dzień) pozwolę sobie napisać że wyczuwały zagrożenia w odległości nawet do 300-500 metrów.
Natomiast gdy jeden pies, który bardzo gorliwie reagował w nocy idzie do miasta tych "zmutowanych ludzi" z gościem w okularach i dosłownie 3-4 metrów koło niego idzie obcy gość i ciągnie trupa pies nic nie słyszy nie reaguje, a gość w okularach zdążył mu nawet pysk zatkać hehe no bez kitu. W ogóle wracając do gościa który idzie po to dziecko co robi z psem i jak się zachowuję jest nie normalne.
- Żadna z tych postaci a byli mężczyźni nawet kobiety nie potrafiły raz uderzyć, a jak zmutowany gość pier.... to od razu baba leży albo facet, jest sytuacja ze baba miała patelnie no jakby mu zasadziła w łeb to by leżał nie żywy, weźmy pod uwagę to że w sytuacjach zagrożenia życia adrenalina najbardziej skacze- moja uwaga skromna.
- Młody "Bobby" który taki obcykany w trzymaniu broni, strzela wszystko pięknie. Scena kiedy idzie za ciałem matki które żre zmutowany gość trzyma broń zamiast mu od razu kulkę w łeb, młody umiał się posługiwać bronią i reagować na takie coś to ucieka strzela byle gdzie, a ten biegnie za nim to jest normalnie nie logiczne.
- A najlepsze długa żywotność ludzi, którzy są tak naprawdę odwzorowaniem "przybliżonym" do ludzi którzy mogliby tak wyglądać po katastrofie chemicznej ( np. Czarnobyl jak po katastrofie jądrowej) mają mega długą żywotność co mam na myśli : po takich ciosach oni dalej żyją, nie realne, wygląd nie wiem czy to możliwe ok nie czepiam sie tego, ale ich siła po katastrofie na zdrowiu jest aż śmieszna i żywotność po takich ciosach. Jak już tak reżyser chciał to mógł wprowadzić całkiem Fantazy postacie być może prawdopodobnie.
A co dalej brak mi słów, horror ma budzić grozę a nie obrzydzać.
Zmyślone nie realne postacie, zachowania. Moja opinia daje 1 a na kolejnych częściach " tego filmu" od razu dam zero zainteresowania.
Jeżeli ktoś jest fanem horrorów to moja rada nie oglądać tego bo nie znajdą państwo w tym horroru.

pumaadi

Jestem fanką horrorów i uważam, że film jest rewelacyjny! Ale faktycznie rzecz gustu. Lubię właśnie zmutowanych ludzi, dużo krwi itd. Natomiast nie przepadam za nawiedzonymi domami.
Gdybym analizowała filmy pod tym kątem co Ty, to w każdym można znaleźć błędy. Mnie film wciągnął i nie zastanawiałam się nad tym.
- Piszesz o nieodpowiedniej reakcji męża, tylko nie rozumiem czy jest jakiś wzór jak powinno się reagować w takiej chwili? Widziałam w życiu wiele rzeczy, a reakcje ludzi były różne.
- Mam 2 psy i zapewniam Cię, że raz zareagują na coś czego nie słyszę, a innym razem ja coś słyszę, a one nie reagują. 1 z moich psów jest owczarkiem niemieckim...
- Na tym polegają tego typu horrory, że zmutowani są silniejsi i trudno im coś zrobić. A to był właśnie horror!
- W sytuacjach zagrożenia adrenalina skacze. To na pewno, ale jednych motywuje do działania, a inni po prostu zamierają ze strachu.

Widziałam drugą część filmu i też wg mnie jest świetna.

bipolarna

tylko że te w tym filmie pies ma dobrą reakcje co jest dowodem jak gosc chce mu pysk zatkac!!! a co mnie interesuje so sie dzieje z twoim psem to nie ma zadnego znaczenia. hehe widac nie ogladalas dokladnie. Pod każdym katem co ja !!! A co ja takiego analizuje kobieto jakbym analizowała film pod każdym katem to trwało by to 10 godzin najmniej! Jakie to widziałaś rzeczy wybacz ale wątpię żebyś miała do czynienia z taka sytuacją. Wiesz ja tez widziałam wiele rzeczy i reakcje ludzi były podobne albo szokujące, albo motywujące. Nie nie masz racji na tym nie polegają horrory i nie rozumiem tego typu horrory od kiedy mamy wiele typów. Napisałaś"W sytuacjach zagrożenia adrenalina skacze. To na pewno, ale jednych motywuje do działania, a inni po prostu zamierają ze strachu" czy ty myslisz?? motywuje matke ci zabiją to po prostu popatrzysz i bedziesz walczyc wiesz co 1 slysze nie przypominam sobie zeby gdziekolwiek tak było: albo ludzie co sa umyslowo chorzy i tak reaguje ze ich paralizuje albo cos innego a on normalny facet z normalna zona i dzieckiem! motywować z tego co pamietam to kazdy aktor grajacy taka scene najpierw bardzo cierpi a potem ta zlosc i ogromny smutek motywuje, a tamta postac ani to ani zamieranie .. jakby zamarł to by sie nawet nie wzial do działania zreszta hhehe porażka i bede sie tego trzymać co napisałam bo wiem ze mam racje. Nawiedzony dom tak przeraża mnie to bo do dzisiejszego dnia takie rzeczy sa. Może nie koniecznie tak jak we filmie ale cos w tym jest przynajmniej w tamtym filmie aktorzy umieją grac!!! Zreszta ten komentarz dotyczy innego filmu chyba ze masz duze klopoty z rozróżnieniem.

bipolarna

Jesteś fanką horrorów : tylko że horror ma nie polegać na dużym obrzydliwym rozlewem krwi czy zmutowanych ludzikach tylko pierwsze co ma budzić grozę.Takie sytuacje nie sa straszne a obrzydliwe i tyle. Kogo ja nie zapytam z czym ci sie kojarzy sama nazwa horror to każdy mówi ze coś przerażającego, strasznego.
Ale masz racje kwestia gustu i co sie komu podoba. Tylko ze ja nie widzę sensu dyskusji : nie opierasz sie głownie na horrorze tylko na 2 elementach które muszą być bo je lubisz krew i zmutowane ludziki, wchodzisz na dyskusje innego filmu tylko ze ten 2 film widać brak ci argumentu do dyskusji odnośnie tego filmu, a 2 cześć tego filmu kiepska nota jak na horror zresztą 1 tez. Widać ludzie wolą bardziej przerażające filmy jak sinister czy obecność czy ring czy omen chociaż zbyt dużo krwi nie ma ale jest przerażające! wystarczy spojrzeć na średnią.

bipolarna

Jeszcze jedno pieski. Dajesz przykład swoich psów no nie logiczne jak dla mnie i nie poważne. Dlaczego tamte pieski we filmie mialy swietne reakcje od samego początku wydaje mi sie ze z godziny na godzinę nie pogorszyły sie im myślenia itp bo atakowały tak samo jak na poczatku!! nie porównuj swoich psów śmieszne to jest twoje psy widać juz wchodzą w wiek przekwitania albo od samego początku inaczej stawiały obronę nawet psy tej samej rasy potrafią się inaczej zachowywać a spotkałam sie z takimi przypadkami. Czytając o psach dałaś mi kolejny dowód ze nie ma sensu z toba nawet dyskusji prowadzić dalszej.

pumaadi

Ale się uśmiałam. Bez komentarza...

bipolarna

"ale się uśmiałam" tak odpowiada moja siostrzenica 10 letnia. Zakończę tą dyskusje tymi słowami : "Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni"- Éric-Emmanuel Schmitt . Piękny wartościowy cytat.

pumaadi

Współczuję Tobie. Przeczytaj wszystkie swoje wypowiedzi i przemyśl je...

bipolarna

Nie będę się zniżać do twojego poziomu inteligencji bo jest tak niski że az mnie przeraża. Pobaw się z pieskami wszystkie pieski zachowają sie tak samo gratuluje bystrych piesków. Dobrze jest się dowiedzieć od kogoś takiego jak ty że tak naprawdę to psy tej samej rasy sa identyczne pod każdym względem mimo iz cale życie wydawało mi sie ze tylko jako rasa posiadają wspólne cechy oraz budowę pozwalające odróżnić od kolejnego gatunku lecz każdy pies jest taki sam nie ważne czy szkolony to nie ma znaczenia to w końcu ta sama rasa hahahahahahahahaha....dobre. Brdzie się z czego śmiąc. Nie wiem jak Panią określić naprawdę nie wiem.

pumaadi

Spróbuję Tobie jeszcze raz wytłumaczyć o co mi chodziło. Napisałam grzecznie swoją opinię, a Ty zaraz mnie zaatakowałaś. Przeczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi - zachowujesz się jak znawca wszystkiego. Uważasz również, że skoro dla Ciebie coś jest głupie, to dla wszystkich również. Przeczytałam również inne Twoje wypowiedzi i tam też jest pełno agresji. Naprawdę współczuję Tobie takiego zachowania. Dlaczego się uśmiałam? Bo w bardzo nieskładny sposób powtórzyłaś to, co napisałaś wcześniej, dodatkowo próbując mnie obrazić. Czy tak się zachowuje dorosła osoba? Dodałam również: bez komentarza, bo nie chciałam z Tobą dyskutować. Masz prawo do swojego zdania. Ja dopisałam swoje w odpowiedzi.

Napisałaś: "tylko że horror ma nie polegać na dużym obrzydliwym rozlewem krwi czy zmutowanych ludzikach tylko pierwsze co ma budzić grozę.Takie sytuacje nie sa straszne a obrzydliwe i tyle. Kogo ja nie zapytam z czym ci sie kojarzy sama nazwa horror to każdy mówi ze coś przerażającego, strasznego. " To, że dla Ciebie coś nie jest straszne, to nie znaczy,że dla innych. Gdybyś napisała to jako swoje zdanie, to ok. Nawet Ci napisałam,że jest to rzecz gustu. A Ty w niekulturalny sposób starasz się mi przekazać,ze nie mam racji. A tak naprawdę, to rację mamy obie. Przemyśl swoje postępowanie.

bipolarna

"

Jestem fanką horrorów i uważam, że film jest rewelacyjny! Ale faktycznie rzecz gustu. Lubię właśnie zmutowanych ludzi, dużo krwi itd. Natomiast nie przepadam za nawiedzonymi domami.
Gdybym analizowała filmy pod tym kątem co Ty, to w każdym można znaleźć błędy. Mnie film wciągnął i nie zastanawiałam się nad tym.
- Piszesz o nieodpowiedniej reakcji męża, tylko nie rozumiem czy jest jakiś wzór jak powinno się reagować w takiej chwili? Widziałam w życiu wiele rzeczy, a reakcje ludzi były różne.
- Mam 2 psy i zapewniam Cię, że raz zareagują na coś czego nie słyszę, a innym razem ja coś słyszę, a one nie reagują. 1 z moich psów jest owczarkiem niemieckim...
- Na tym polegają tego typu horrory, że zmutowani są silniejsi i trudno im coś zrobić. A to był właśnie horror!
- W sytuacjach zagrożenia adrenalina skacze. To na pewno, ale jednych motywuje do działania, a inni po prostu zamierają ze strachu.

Widziałam drugą część filmu i też wg mnie jest świetna. "

Weź przeanalizuj swoją 1 wypowiedz jak mnie określiłaś ( czy ja wchodziłam pod jakim względem oceniasz filmy robiąc ten post nie ) i jak bezmyślnie pisałaś. Nie broń się tym że każdy ma prawo do swojego zdania ty na mnie wchodzisz od początku i piszesz nie mądrze.

pumaadi

Wcale Cię nie zaatakowałam. Napisałam swoje zdanie, bo do tych punktów miałam inne.Czy w jakiś sposób Cię obraziłam? Nie! Nie napisałam,że nie masz racji,że jesteś głupia, czy coś podobnego, więc gdzie tu obraza?

Napisałaś o złej reakcji męża. Więc napisałam swoje zdanie, że nie ma żadnego określonego wzoru jak się człowiek zachowuje. Jeśli chodzi o psy, to wcale nie chodziło mi o to,że jestem znawcą, bo nie jestem i Ty pewnie też nie. Ale podałam przykład swoich psów, że nie zawsze reagują jak od nich tego oczekujemy. Dlatego błędu w filmie nie zauważyłam.
Zmutowani ludzie-taka właśnie ich rola w filmie, ze mają 100 żyć ;-) Sytuacje zagrożenia - wyraziłam po prostu swoje zdanie.

Jeśli Cię uraziłam, to przepraszam. Ale nie było to moim zamiarem. A teraz przeczytaj swoje wypowiedzi i pomyśl, że mogło być mi przykro.

bipolarna

"Gdybym analizowała filmy pod tym kątem co Ty, to w każdym można znaleźć błędy. " Każdy analizuję czy ocenia jak uważa ja się twojego gustu nie czepiam jak dochodzisz do analizy. " Mam 2 psy i zapewniam Cię, że raz zareagują na coś czego nie słyszę, a innym razem ja coś słyszę, a one nie reagują. 1 z moich psów jest owczarkiem niemieckim" to jest troszkę nie mądre myślę ze sama to rozumiesz. Nie jestem znawcą ale wydaje mi się ze to jest oczywiste.
"Ale się uśmiałam. Bez komentarza..." ty zaczęłaś, a potem coraz większe bzdury o tolerancji. to ty mnie 1 wyśmiałaś ja tego nie zrobiłam. Zwyczajnie napisałam ze nie masz racji i się myślisz tutaj ma być dyskusja odnośnie filmu.
Ja nie udaje żadnego znawce ale interesuje się filmem od dziecka, może dlatego tak oglądam filmy ale dobrze wiemy ze ja ci się z tego tłumaczyć nie muszę. Ale masz racje wykazałam zbyt mało profesjonalizmu nie powinnam oceniać twojej inteligencji przynajmniej nie w formie obrazy. Przepraszam za to.
Lecz mam nadzieje ze teraz się zrozumiałyśmy.

pumaadi

Jeszcze tylko jeśli chodzi o pieski, to chodziło mi, że inaczej reaguje owczarek niemiecki, a inaczej np.kundelek. Ale źle się wyraziłam.

Ale już ok ;-)

Wczoraj oglądałam film: "Ostatni dom na ulicy". Nie jest krwawy, a wg mnie fajny ;-) Polecam

bipolarna

ok dzięki. Ja ci polecam "Eden Lake- thriller oraz Zemsta po latach
(1980) - horror oraz;) udręczeni- horror oraz sierociniec- horror prawdopodobnie nie w twoim typie ale zawsze warto spróbować. Teraz to obejrzę;) - ostatni dom po lewej natomiast tobie pewnie chodziło o ostatni dom na końcu ulicy ten horror nie jest w moim guście ale dziękuje za dobre chęci;)

pumaadi

Faktycznie połknęłam słowo na końcu... ulicy :-( Ostatni dom po lewej dla mnie fajny, przez cały film siedziałam nerwowa ;-)

sierociniec widziałam, bardzo fajny ;-) eden lake sobie obejrzę, bo jeszcze nie widziałam. dzięki bo już nie mam pomysłów na filmy ;-)

Tak ogólnie lubię krwawe filmy, ale też thrillery bądź mniej krwawe horrory ;-)
Nie przepadam za filmami o nawiedzonych domach, ale opętania lubię.

bipolarna

obejrzałam tak do połowy "ostatni dom po lewej " ponieważ nie lubię ogólnie filmów jak małolaty są w głównej roli i grają takie głupiutkie.. dlatego daje ze mnie nie interesuje film.
Eden lake- mi sie bardzo podobał zobacz fajny jest. Postaram CI zaproponować fajne filmy : klucz do koszmaru 2005-naprawde fajny zobacz, przetrwanie 2011- super film warto, w lepszym świecie 2010, inni 2001, przypadek 39 rok 2009, wierny ogrodnik 2005, władcy umysłów 2011, cela 211 rok 2009, konspiracja echelon 2009 - podejrzewam że może się zdarzyć że już oglądałaś któreś ale może któreś nie oglądałaś ;)

pumaadi

Eden lake obejrzany - świetny!!!

Klucz do koszmaru, przetrwanie i cela 211 widziałam, resztę obejrzę ;-) dziękuję! ;-)

bipolarna

Dla mnie jesteś strasznie nie mądra " ale sie usmialam" hahah. Agresji za twoja wypowiedz jest subiektywna, pełna tolerancji(szanujesz wypowiedz moją ) miła otoczona uczuciem. Jesteś nie normalna każdy ma prawo do swojego zdania weź się zastanów co piszesz i jak piszesz a co najważniejsze o czym piszesz.
szkoda mi czas na ciebie. !!

pumaadi

Wiesz pumaadi, zastanawiam się po jakiego diabła analizujesz film "klatka po klatce" ??? To jakaś forma zabicia czasu czy jesteś masochistką? "W filmie występują nierealne sytuacje"- oto kwintesencja Twej spostrzegawczości-winszuje! Kobieto przecież nawet w Misiu Uszatku występują nierealne sytuacje, bo zwierzęta nie gadają!!! Bipolarna- szacunek za Twój wysiłek ale daj spokój... Są ludzie i taborety, i tego niestety ani ja ani Ty nie przeskoczymy.

Klarex

Stworzyłeś sobie konto dokładnie wczoraj na filmwebie !;D mam nadzieje ze to nie ma związku z kimś innym ;D
hahahahahah. Kto to jest masochista?? nie używa się słów których się nie zna. Nie myl bajki z horrorem rzeczywistości z fikcją! W ogóle to mam wrażenie że z dzieckiem pisze nie wiem może przez uszatka albo używanie słów których się nie zna albo z osobą jedną bipolarna bo jak można dać komuś szacunek tym bardziej ze tamta osoba popełnia ogromne błędy związane z wieloma sprawami. ;D A co do mojej spostrzegawczości jest świetna! to prawda!
Jeżeli ja jestem taboret to ty jesteś nikim. ( inteligencją nie grzeszysz) . hahhahaha gratuluje błyskotliwej wypowiedzi, normalnieeee ścięło mnie z nóg. Cieszę się że praktycznie większość osób komentujące filmy jeszcze dokładniej niż ja piszący recenzje to masochiści hehehehehehehehehehehe. To trzeba dać na główną. WIESZ;d
A tak nawiasem komentuje się film nie osobę.

Klarex

zapomniałam gdybym analizowała film "klatka po klatce"- brakłoby mi czasu i miejsca na forum. ;D nie wiem czy zdajesz sobie sprawę w ogóle o co chodzi. Każdy kto się bardzo dobrze zna na filmie to nie napisze tak jak ty że analizuje "klatka po klatce" bo moja wypowiedz jest właściwie niczym z tym związanym, brak profesjonalizmu-zwykła opinia. ;D od razu widać po komentarzu z kim się ma do czynienia. ;D .Wyraź swoją opinie odnośnie filmu masz prawo;D.

pumaadi

A co to ma do rzeczy kiedy konto założyłam? Myślisz, że to Bipolarna? Dziecko, nie mierz innych swoją miarą! Bipolarna po prostu pisze logicznie, dlatego ją popieram. Weszłam na mój jeden z ulubionych horrorów i jak przeczytałam twoje bzdurne teorie dotyczące psów itd. nie wytrzymałam by tego nieskomentować- stąd to konto. Nie odczytuj dosłownie "klatka po klatce". Napisałam tak celowo, bo dla mnie komentowanie zachowania psa w filmie, że raz reaguje tak,a innym razem tak, jest po prostu dziecinadą. Gdyby wszyscy tak szczegółowo analizowali film, większość nie ujrzała by światła dziennego, bo jakże można wypuścić taką niedoróbkę! Śmieszna jesteś i tyle. I rzeczywiście skomentuje już tylko film bo tego co wypisujesz - nie warto.

P.S.
Dziękuję za prawo do wyrażenia swojej opinii. :)

Ekspertem tego gatunku nie jestem, ale Wzgórza zrobiły na mnie wraźenie. Bardzo dobry horror trzymający w napięciu od początku do końca. Dobrze zbudowana akcja, bardzo mocne sceny, a całość dopełniono przyprawiającą o dreszcze muzyką. Szczerze polecam! Kolejne części już nie zrobiły na mnie takiego wrażenia , ale rownież są warte obejrzenia. Polecam rownież "Zejście".

Klarex

"gdyby wszyscy szczegółowo analizowali film" dalej nie rozumiesz znaczenia szczegółowo ;D. pod pojęciem znaczenia "film" . Ja się na tej stronie spotkałam z większością osób które analizują film obszernie nie koniecznie szczegółowo bo ocenić obiektywnie profesjonalnie film to wymaga spojrzenia na bardzo wiele aspektów.
he he najpierw mnie przepraszam potem zakładasz kolejne konto. Jeżeli to nie ty to ona przynajmniej przyznała się do błędu że bezmyślnie pisze i nie logicznie natomiast ty popierasz jej głupotę hehehe ;D dziecko ja a powiem ci szczerze ze mogę być nie przeszkadza mi to;D. Czasem dziecko jest mądrzejsze od dorosłej osoby. Tak jeden z twoich ulubionych horrorów nie masz konta na filmwebie oglądasz to 2 raz "np" i akurat specjalnie interesują cie opinie akurat na portalu społecznościowym takim jak "filmweb" hehehehee przynajmniej sie pośmieje. To kim jestem w końcu dzieckiem, masochistką, taboretem???
Poczytaj inne fora jak ludzie analizują jeszcze dokładniej, chcesz to ci sama poszukam nie ma problemu heheh będzie tego sporo. Ty w ogóle nie rozumiesz samej tematyki analizowania filmu!
To nie jest dziecinada że zauważam takie błędy raczej inteligencja. Bardzo duzo osób właśnie dostrzega takie błędy szczegółowe i je wypisuje na forach nie koniecznie dotyczące tematyki psa. ;D hehe no ale przecież jesteśmy wszyscy masochistami i taboretami ehhehehehe.
Dobry film musi być świetny w każdym aspekcie.

ocenił(a) film na 7
bipolarna

Tego typu horrory z gatunku gore obecnie kręcone są bardzo przeciętne, bo brakuje im klimatu, grozy, napięcia.
Słabo prezentują się na tle podobnych horrorów z lat 70' i 80', które miały dużo większe napięcie.
Remaki typu "Teksańska masakra 2003 i 2006" , "Wzgórza mają oczy 2006" , "Halloween 2007", "Piatek 13th 2009" i
tym podobne horrorki bardzo zawodzą pod tym względem na tle oryginałów.
Do tego stosują w nich marną sztuczkę czyli przesadne ukazywanie flaków, które nie robi żądnego wrażenia na
ludziach, którzy szukają ciekawej historii, napięcia, tajemniczości, prawdziwej grozy.
Jedyne horrory, które potrafiły mnie oczarować i były nakręcone w ostatnich 15 latach to tylko te z Azji,
głownie japońskie, rzadziej hiszpańskie, koreańskie, tajwańskie, ewentualnie amerykańskie np:
Naznaczony 2010 czy Conjuring 2013 trzymały poziom.
Gdzie te czasy wysokiego poziomu u jankesów np:
Egzorcysta 1973, Black Christmas 1974, Szczęki 1975, Obcy 1979, Lśnienie 1980, Rzecz 1982 itp

pumaadi

ludzie po kiego wała z chamstwem dyskutujecie? Człowiek zachowuje sie jak rozzłoszczony 12 latek każdego który ma inne zdanie z miejsca atakuje zostawcie typa niech spoczywa w pokoju taki z niego krytyk jak z koziej d... trąba a wy w dyskusje sie z nim wdajecie. sam nie przepadam za tego typu filmami ale rozumie niektórych to straszy i lubią tego typu filmy w porządku o gustach się nie dyskutuje jednego czego nie znosze to chamstwo i arogancja a autor/ka tego wątku aż zionie tymi cechami.

panzerbrot

kolejne konto stworzone 30 października 2013 roku hehehehe!!! ile jeszcze natworzysz tych kont!! nie rozumiem Cie, to jest nie normalne!

panzerbrot

czepiasz się mnie przepraszasz mnie, przynajmniej tamta przeprasza popierasz jej głupotę, nigdy nie zbaraniałam nikomu wyrażać swojej opinii od samego początku to mnie obrażano że tak sobie analizuje film a nie odnośnie filmu więc przestań tworzyć konta albo przynajmniej czytaj ze zrozumieniem fora!!!! nie normalna jesteś!!

pumaadi

nie ja się ciebie nie czepiam nie rozumie dlaczego z chamem i arogantem ludzie dyskutują ja nie mam najmniejszego zamiaru a co do tworzenia konta no tak się zdarzyło że przeglądałem filmweb przez 3 lata bez konta ale akurat 30.10 tego roku się zdecydowałem i naprawdę nie po to żeby dyskutować z kimś kto nie wie że nie ma takiego zwrotu jak "nie normalna" jak wiemy z podstawówki nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy razem a także mógłbym zrozumieć forum a nie FORA(wyraz ten jest w liczbie mnogiej można rozumieć forum albo też "fora o danej tematyce". Zanim będziesz dyskutować z kimś na tematy takie jak literatura czy film sugeruję na początek podyskutowanie z nauczycielem języka polskiego. A i btw. nie jestem kobietą tak że w tej pseudo wypowiedzi właściwym było by użycie rodzaju męskiego mała podpowiedz należało by użyć słowa nienormalny (pisanego razem).

panzerbrot

mam już dosyć tych twoich kłamstw i wymysłów każdy popełnia błędy nawet ty.. jasne i akurat tu się wypowiadasz hehehe ,radze nie wchodzić na język polski bo tak jak ty ja tez potrafię przeczytać zaglądnąć i znaleźć mnóstwo błędów żałosna jesteś nie dorastasz mi do pięt a to co robisz jest chore!!1 to już trzeba leczyć poważnie ci mowie.

pumaadi

dobra jednak mnie zmusiłeś masz dar do rozbawiania ludzi "mam już dosyć" no to mnie rozwala, nie dorastam ci do pięt to też było niezłe nie znasz mnie na oczy nie widziałeś (w sumie mogłem cię kiedyś widzieć w pracy mamy sporo pracy z rozrabiającymi nastolatkami więc możliwe) a co do twoich "rad" w pracy już tylu gówniarzy starało się udzielać mi rad że zliczyć nie potrafię.

panzerbrot

jak cię zobaczę z tą karteczką to ci uwierzę ;D Ja CI nie powiem ile mam lat jak wyglądam co robię.. mężczyzna który jest tak wylewny i tak pisze i się wypowiada. Osoba która wchodzi na te forum! zupełnie odrębna inaczej sie wypowie nie odnośnie mnie a filmu i nie będzie popierać głupoty 1 osoby która jako 1 mnie obrażała i potem przepraszała za to i to samo zobaczyłaby co ja!. kolejne czepiasz się arogancji tylko mojej mnie ze jestem zła nie dobra ale PROBLEM W TYM ŻE TO NIE JA ZACZĘŁAM OD SAMEGO POCZĄTKU ALE TY DOKŁADNIE TAK JAK KLAREX BIPOLARNA PISZESZ TO SAMO HEHEHEHE..TO CIE ZDRADZA SŁUCHAJ KOBIETO CHCESZ SIĘ TAK BAWIĆ TEŻ STWORZE WIELE KONT I BĘDĘ PISAĆ I ZDJ DAM. .. ALE JA CHCE TO ZDJ Z TAKIM NAPISEM NA CZOLE!!!! JAK WCZEŚNIEJ WYMIENIONY: D

pumaadi

jeśli chodzi o głupotę to jesteś mistrzem w temacie. Kocham filmy w stylu milczenia owiec czy też serial Criminal Minds a szczególnie fascynuje mnie tworzenie portretów psychologicznych. Postaram się stworzyć twój.
Chłopczyk w wieku 14-17 lat wnioskuję to z błędów ortograficznych,składniowych oraz tonu wypowiadania się charakterystycznego dla części nastolatków, prawdopodobnie jedynak rozpuszczony przez rodziców nie znoszący sprzeciwów, niezbyt lubiany w szkole z niewielką ilością przyjaciół i z tego powodu, czujący potrzebę przesiadywania na forach i udawanie macho, ale nie martw się dopiero wkraczasz w dorosłość i wyrośniesz z części przywar twych. Na tym chciałbym zakończyć moje wypowiedzi w tym wątku, w sumie chciałem wiedzieć tylko dlaczego ludzie czują potrzebę dyskusji z osobą niedojrzałą emocjonalnie, no ale skończyło się na kilku postach niestety. Powodzenia w życiu będziesz go potrzebować.

panzerbrot

tak się mężczyzna nie wypowiada to od razu widać hehehehehe, powiem ci szczerze moja droga że nie będę więcej się wypowiadać bo masz duży problem z samą sobą nie wiem dlaczego chcesz udowodnić swoje racje poprzez tworzenie wielu kont, może dlatego że cię skompromitowałam wcześniej zbyt inteligentną wypowiedzą. Niestety twoja wersja psychologiczna nie została trafiona hehe.
hehehe wiesz co cię zdradza od samego początku przy tworzeniu wielu kont data bezsensowne tłumaczenie zakładania ich a przede wszystkim popieranie 1 osoby nie czytając żadnej jej wypowiedzi gdzie kazdy widzi az rażącą głupotę za która sama przepraszała. hehehehehehe ciebie trzeba leczyć ale przynajmniej sie pośmieje z twojej głupoty. nie będę sie wypowiadać więcej bo nie widzę sensu w tym do jednej i tej samej osoby która ma duży problem z psychiką a z takimi ludźmi sie nie da rozmawiać niestety psychologiem nie jestem.....

pumaadi

Jezus mam zamieścić swoje zdjęcie z kartką TO JESTEM JA PĘTAKU w ręku jako profilowe żebyś zrozumiał/a (bo już się gubię) że rozmawiasz z kimś całkowicie innym?? czy to jakaś obsesja maniakalno-depresyjna to już jest? moje wypowiedzi są zbyt trudne do zrozumienia? aa i mała poprawka do portretu psychologicznego jeśli jesteś dziewczynką (sam już nie wiem czy "skompromitowałam" to wynik kolejnego przypadku niemożności rozróżniania rodzaju męskiego od żeńskiego w języku polskim czy to że jesteś płci żeńskiej) wiek 12-15 w przypadku kobiety 14-17 w przypadku mężczyzny.
Tak na marginesie insynuujesz że kogoś skompromitowałaś/eś człowieku jednyną osobą którą kompromitujesz w swoich miernych wypowiedziach jesteś sam.

panzerbrot

tak zamieść zdj mężczyzny z kartką na czole że pisze z odrębnie inna osobą..:D dokładnie z napisem "to jestem ja Pętaku nie masz racji" twarz ma widać aby mieć 100% pewność dzisiaj!!!

pumaadi

nom 12-14 a btw prześledziłem cały ten temat i to ty zaczelas obrazac ktos sci pisze ze sie usmial i cos tam belkotasz i porownojesz do siostrzenicy 10 letniej takze nie znajac czlowieka żal mi cie dziecko

panzerbrot

nom!!! hehehehe dziecko jestem..(nom zazwyczaj słyszę od dzieci które są w liceum podkreślam dziewczyn) .. ja zaczęłam dziewczyno jesteś chora psychicznie zdj się nie doczekałam szkoda ...... nie umiesz czytać ze zrozumieniem zresztą to wszystko wyjaśnia dlaczego tak piszesz hehehehee ile jeszcze zrobisz kont ...... i jeszcze Ci powiem że zdradza Cie twój sposób pisania wyrażania się konkretnie chce zwrócić szczególną uwagę na słówka : nom, wiesz, Jezus i zaciekle bronisz przez cały temat jednej osoby która sama przeprasza za swoją głupotę i ona zaczęła wystarczy przeczytać drugi akapit zresztą po co ja tutaj pisze skoro ty już to wiesz i nie widzę sensu podkreślam jesteś chora psychicznie !!! zostałaś skompromitowana i tego nie zamalujesz wieloma kontami przez inne osoby które są tobą...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bezsensu pisać...

pumaadi

EOT z imbecylstwem dyskutowac nie mam zamiaru

ocenił(a) film na 7
pumaadi

Witam. Bardzo rozbawiły mnie wpisy Pani, która założyła ten wątek na forum. Widać, że nie rozróżnia gatunków filmowych, choć bardzo sili się na znawcę kina. Przede wszystkim to od scenarzysty zależy jak film wygląda, a co za tym idzie ocenianie realności sytuacji w przypadku horroru świadczy jedynie o niskim IQ i silenie się na dodanie swoich 3 groszy za wszelką cenę. Ta pani chyba pomyślała, że jest to reportaż, bo tylko w tym przypadku zasadne jest określenie realności scen filmu. Natomiast pozostałe żenujące wpisy pumaadi sugerują jedynie to, że jest to zakompleksiona pani bez życia prywatnego z co najmniej 80 kilową nadwagą, która wszelkie swoje życiowe frustracje i żale przelewa na forum. Przykro mi, że tak jest ale cóż......

Moim zdaniem film był niezły. Oceniam go 7/10.

dziudziak

hehehe dlaczego tutuaj wypowiadają się osoby które stworzyły ostatnio konto na filmwebie i komentują kim jestem teraz zakompleksioną otyłą kobietą hehehe no rosne;d -dziwne to jest hehehe a może i nie dlaczego bo moja wypowiedz na jednym z forum była kolejnym dowodem.. "a co za tym idzie ocenianie realności sytuacji w przypadku horroru", ( dzieło, głównie film, przedstawiające makabryczną, najczęściej nierealną i pełną napięcia akcję) w niczym mnie nie zaskoczyłaś ja o tym dobrze wiem... tylko że nie realna sytuacja(akcja) to może być jak wampir lata dla przykładu - dlaczego w horrorze aktorzy grają bardzo prawdziwe zachowania się ludzi w życiu realnym w każdym filmie są nierealne sytuacje zmyślone historie.
hheheheheheehehheheeh padne " Przede wszystkim to od scenarzysty zależy jak film wygląda, " ehheehehehehehehehhe myślę że mój komentarz jest zbędny. ...
Wcale się nie uznaje za żadnego znawce gatunków filmowych i podkreśliłam to wcześniej.
W tym horrorze jest tak dużo nieścisłości że w ogóle nie oddaje film tego jako horror co bym chciała dostać i dla mnie to jest śmieszne. Bo oglądałam wiele horrorów i nie które nawet zmyślone postacie były tak realne i tak potrafiły trzymać w napięciu że aż czułam Ciary po całym ciele i to jest sztuka oddanie nie realnej postaci ogólnie całej fabule takiej realności że aż czuć i może być tona rozlewu krwi czy nawiedzone domy to nie ma żadnego znaczenia.

dziudziak

i z tego co widzę to jest tak dużo negatywnych opinii odnośnie tego filmu i bezsensownie napisanych to akurat hehehe kolejne stworzone konto komentuje mnie i to forum heheheehhe i tak bezmyślnie pisze o scenarzyście jedyne co to dobrze ci wyszło to z reportażem... wiedziałam że tak będzie ze kolejne konto pojawi się po tym jak po raz kolejny wypowiedzią skompromitowałam na innym forum jedną osobę;D.

pumaadi

No ładnie się tu działo...
1. Nie przyznałam się do głupoty (jak to określiłaś); nie przyznałam Tobie racji, tylko wyraziłam, że każdy ma prawo do "swojej racji". A to znacząca różnica. Przeprosiłam jedynie za to,że mogłaś poczuć się urażona. A tego nie chciałam.
2. Nie jestem nienormalna i nie chcę żeby mnie obrażano. Sugerujesz, że jeśli ktoś nie ma tego samego zdania, to na pewno jest jedna osoba, która zakłada niezliczoną ilość kont. To troszkę chore... Nie umiesz przyjąć krytyki, tylko obrażasz inne osoby, w szczególności mnie. Ja nie lubię się kłócić, tylko wyrażać swoje zdanie. Swoje wyraziłam, a zostałam zaatakowana za to i za inne osoby. Zauważ, że nie pisałam, że jesteś głupia, że nie masz racji, tylko pisałam co ja uważam i że się po prostu nie zgadzam. Nie wmawiałam Tobie, że się mylisz, bo każdy ma prawo do swojego zdania, próbowałam Tobie raczej wytłumaczyć o co mi chodzi, żebyśmy się dobrze zrozumiały.
3. Zauważ, że piszesz o swoich odczuciach, że horror musi być bardziej realny, że musisz czuć ciarki na ciele itd. Ale to są Twoje odczucia co do tego filmu. Ja akurat miałam ciary przy tym filmie. Bo to jest rzecz gustu.
4. Piszesz, że film ma niską opinię i dlatego jest fatalny. W wielu przypadkach nie zgadzam się z opiniami na forum, a przynajmniej nie sugeruje się nimi. Film, który mi poleciłaś: Eden Lake był bardzo ciekawy, chociaż wcale nie miał rewelacyjnych opinii.

Życzę Tobie większego spokoju i oglądania wielu ciekawych filmów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pumaadi

Oczywiście film musi budzić grozę, tylko dla każdego jest ona inaczej odbierana. To, że dla Ciebie nie jest coś straszne, to nie znaczy, że dla innych.

Co do kont. To żeby oskarżyć kogoś, to trzeba mieć dowody. A Ty masz tylko swoje dziecinne wymysły, bo ktoś konto akurat założył. Myślisz, że mam obsesję na Twoim punkcie i nie mam co robić? Zresztą, że tak brzydko napiszę: "wisi mi Twoje zdanie o mnie" ;-)

bipolarna

Nie mieszaj w to innych bo ja ci zdania nie zabraniam swojego, wypowiadałam się swobodnie cały czas to ty krytykowałaś mnie moją osobę i mój tok myślenia raczej ty nie dajesz nikomu prawa własnego zdania i atakujesz wiele osób na wielu forach ;D.
Jesteś psychiczna to fakt.... i takie głupoty piszesz na każdym forum....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pumaadi

Czytam to wszystko i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jeśli chodzi o film to myślę że jest spoko! Daje 7! Lubie horrory. Jeśli ktos ich nie lubi to po co je oglada a potem analizuje i szuka powodu zeby atakować wszystkich którzy chcą sie na ich temat wypowiedzieć??? Też te dziwne aluzje typu... "załozyłaś kolejne konto i takie tam". Ludzie! Troche rozumu. Forum jest dla każdego i kazdy ma prawo sie wypowiedzieć zakładając konto chociazby minute temu. A tak poza tym to cos Ty za jedna Pani "pumaadi:? zero zdjecia zero komentarzy i ocen filmów. Co tutaj Pani łaskawa robi? Do piaskownicy babki robić a nie zaśmiecać forum.

Film polecam

narwaniec7

trochę rozumu pozakładam 200 kont i będę krytykować to co napiszesz na swoim forum mało tego odniosę się odnośnie twojej osoby , napiszesz e co tam każdemu można ....
moje oceny filmów itp mogą widzieć tylko znajomi.. znawca się znalazł. . Tak bezsensu piszesz że aż się mi odpisywać nie chce..
A ja proponuje odejść od stołu bo starość czuć, już główka nie pracuje. Potrafię tak samo jak ty bublowaty komentarz napisać.

narwaniec7

i w ogóle nawet nie rozumiesz co piszesz, bo piszesz o swobodnej wypowiedzi każdego, ponieważ każdy ma prawo ale sam robisz inaczej zamiast wypowiedzieć się na temat filmu to przy okazji mnie obrażasz -sprzeczność jesteś taki sam jak wyżej osoba..
Używa się słów których się rozumie!!!

ocenił(a) film na 8
pumaadi

Nie rozumiem za bardzo tego czepiania się o drobne błędy logiczne w filmie, gdyby po kolei analizować każdy film i na siłę szukać błędów nawet w bardzo dobrych filmach znalazłoby się ich masę, szczególnie że film o którym tu dyskutujemy to horror-gore o bezbronnych ludziach walczących z dużo groźniejszym przeciwnikiem.

Bezradność, nieporadność i pewna głupota głównych bohaterów są niejako wpisane w ten gatunek, mogliby zrobić go tak że po pierwszym ataku ludzie schowali by się gdzieś na pustyni zrobili by z przyczepy bombę potem zaczekali aż mutanty przyjdą, będzie wybuch a oni ewentualnie podobijają z broni palnej resztę mutantów, tylko po co? Jaka byłaby wtedy radość z oglądania takiego filmu?

Sam miałem parę sytuacji w których miałem ochotę powiedzieć - co ty robisz idioto, masz przecież okazję go zabić!, ale między innymi o to chodzi w takich filmach że bohaterowie często nie są zbyt rozgarnięci, co tylko wzmaga emocję podczas seansu bo nie wiemy czy sobię poradzą,jasne są wyjątki ale w większości horrorów tak to właśnie wygląda, jeśli więc irytują cię takie rzeczy to proponuję odpuścić sobie takie filmy.

Co do samego filmu to ma to co każdy horror gore mieć powinien , dużo krwi, brutalności, obrzydliwe sceny,przemianę głównego bohatera ze strachliwego kolesia w prawdziwego rzeźnika i nieco post-apokaliptycznego klimatu który osobiście bardzo sobie cenię. Jak dla mnie porządna 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones